کم کاری تیروئید و سقط

سلام تصمیم ب بادارشدن دارم اما کم کاری تیروئید دارم گفت ممکن باعث سقط بشه واقعیت داره ک کم کاری تیروئید ممکنه باعث سقط بشه؟

سلام عزیزم کم کاری تیروئید در زمان اقدام به بارداری ممکنه باعث ناباروری بشه. در دوران بارداری هم ممکنه باعث سقط جنین یا زایمان زودرس و تولد نوزاد مرده بشه. بنابراین لازمه قبل از اقدام حتما درمان رو شروع کنید.

1 Likes

عزیزم من کم کاری تیروئد داشتم و بچه ام تو هفته ۹ سقط شد. هم چند تا از متخصص زنان و هم فوق تخصص غدد گفت احتمالا واسه تیروئیدت بوده که سقط کردی

ناراحت شدم گلم دکتربهم گفت باید از حدنرمال یکم کمتر شه تیروئید الان بچه داری

عزيزم من تازه متوجه شدم مجددا باردارم و بايد نوبت بگيرم برم پيش غدد واسم ازمايش بنويسه

عزیزم انشاالله ک بچه تون سالم ب دنیا میارین مواظب خودتون ونی نی کوچلوتون باشین

1 Likes

چشم عزيزم
اميدم به خداست

مریم جان مبارک باشه عزیزمممم

2 Likes

سلامت باشی عزیزم
ممنونم

2 Likes

سلام تیرویید کم کار من عددش اینه،آیا امکان داره باعث سقط بشه؟

1 Likes

سلام نرماله مال من ۵.۵بود چون قصد بارداری دارم دکتر بهم گفت باید پایین بیادشما باید مواظب باشین بالا نره باآزمایشات قبلی تطابق بدین اگه پایین اومده خوبه اگه بالا رفته باش باید مواظب باشین ومرتب آزمایش بدین

بالاعه خیلی گلم
سقط هم نشه روی مغز و افعال بچه تاثیر میذاره
دراولین فرصت برو دکتر

بالاخره خوبه یا بده؟؟؟

دکتر خودم قرص لووکسین داده ک ناشتا بخورم

منم قرص لووکسین با آزمایش قبلی مقایسه ش کن

درحد نرماله ولی زنای باردار باید ازنرمال یکم پایین ترباشه دکتربهم گفت باید۵.۵برسونیش ب۲.۵خداروشکربا قرص پایین اومد باید قرصارو مرتب بخوری توت فرنگی خوبه بخور

سویا کم بخور خب نیست برا کم کاری تیروئید اصلا نگران نباش بخدا خواهرم باردار بود ازمال شمابالاتربود خداروشکرباقرص پایین اومد

اعداد روبروش حدنرمال نشون میدن ولی کسی ک میخواد باردارشه یابارداره باید پایین تر بیاد

بخورش حتما

کم کاری تیروئید اثر بد داره روی جنین
اما اگر قرص لووکسینت رو مرتب بخوری اتفاق بدی برای جنین نمیوفته

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.