کم کاری تیروئید در هفته 14

سلام.من اوایل بارداری آزمایش تیروئیدو ک داده بود عددشو 10 زده بود ک مجدد آزمایشگاهو عوض کردم جوابش 4/16بود ک دکترم گفت نرماله و دارو نداد.تا الان ک هفته 14 هستم آزمایش دادم شده بود 5/3.خیلی نگرانم.یعنی دکترم نباید از همون موقع به من قرص تیروئید میداد؟خیلی هم خسته و بی حالم و تهوع دارم.

1 Likes

سلام عزیزم
وقتی اون موقع نرمال بوده پس نیازی به مصرف دارو نبوده
نگران نباشید و به پزشک غدد مراجعه کنید تا در صورت نیاز دارو تجویز کنن

1 Likes

ممنونم خانم حکیمی عزیز.واقعا به ادم آرامش میدین:pray::pray::pray:

2 Likes

خواهش می کنم عزیزم :rose:
لطف دارین

1 Likes

تو بارداری باید زیر ۲ونیم باشه گلم،تا حدود ۵برای خانم غیرباردارطبیعیه،من ۳هستم و دارو مصرف میکنم،بهتره به دکترتون بگین یا به متخصص غدد مراجعه کنین

1 Likes

سلام عریزم دکترت اشنباه کرده همون پوقع دارو نداده اگر داده بود کنترل میشد اینطور بالا نمیرفت حتما برو پیش دگتر غدد یا دکتر متخصص داخلی.بعضی دکترا واقعا بیخیال طی میکننا :pensive: اصلا فکر مادرباردار نیستن

2 Likes

خیلی ممنون.دکترمو عوض میکنم:pray::pray:

2 Likes

واقعا همینطوره.به من تو پایگاه سلامت یه ماما گفت ک برم آزمایشو تکرار کنم .و الانم ک شده 5.دکترمو عوض میکنم.ممنون عزیزم:pray::pray::pray::pray:

2 Likes

واسه من6/1بوده لوکسین مصرف میکنم الآن توهفته 14-2روز هستم آزمایش دابل تست با تکرار تیرویید و عفونت ادرار دادم خداکنه تیروئید بیاد پایین ولی خیلی سرگیجه گرفتم

سلام خانم حکیمی منم عدد کم کاری تیروئیدم رو ز ده 4/17 دکتر بهداشت گفت ما از 2به بالا رو به متخصص ارجاع میدیم که دارو بدن اما متخصص گفت نرماله فقط برای هفته 12دوباره آزمایش تیرویید رو نوشت اما قرصی نداد واسه کمبود ویتامین دی هم که 14/6بود دارو نداد حالا نگرانم چیکار کنم

سلام عزیزم
حتما نیازی نبوده که ندادن دیگه، نگرانی نداره

اخه یکی از دوستان تو همین گپ گفتن بعد به مشکل برخوردن منم نگرانم اخه انگار نظر دکترا در این مورد با هم فرق داره

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.