کم شدن علائم بارداری

سلام توروخدا اگه کسی هست جواب بده.کم شدن علائم حاملگی خطرناکه؟من زیر دلم تیر میکشید الان تیر نمیکشه یا زود ب زود گرسنم میشد الان نمیشه.هیچ دردی هم ندارم ن کمر ن دل.خونریزی و لکه بینی هم ندارم

سلام عزیزم.نمیخوام نگرانت کنم اما گاهی میگن طبیعی هست. من به طور یکباره همه علایمم ازبین رفت همین که گفتن طبیعیه باعث شد من پشت گوش بندازم.اما شما برو تا صدای قلبش رو بشنوی .

من تکرر ادرار دارم ولی هیچ چیز دیگه ای ندارم خونریری و کمر درد ندلشتی شما؟

عزیزم چندهفته ایی؟قرارنیس ک همش علائم ها تااخر باهات باشه هرچه سن بارداری بالاترمیشه بعضی علائم ها ازبین میره ی علائم دیگ جاش میاد

عزیزم منم اینجوری شدم.به دکتر گفتم گفت قرار نیست شما بدتر بشی…ما از خدامونه شما هی دردات کمتر بشه

نه من هیچ علایمی جز قطع شدن ویارم نداشتم وقتی رفتم برای سونو ان تی فهمیدم جنین دوهفته پیش مرده من متوجه نشدم. ولی،از من میشنوی برای،اطمینان برو بهداشت صدای،قلبش رو بشنوی.انشالله که از،اون دسته مادران باردار خوش شانس باشی که ویارت کمتر شده

اسما جون قربونت برم شما لک هم داشتی فک کنم :thinking::thinking:
ولی منطقی همینه که برن صدای قلبش رو گوش بدن تا خیالشون راحت بشه

1 Likes

من لک رو دوروز قبل سونو برام پیش اومد

1 Likes

رفتم سونوگرافی ۱۲ هفته و دو روز بودم صدا قلبشو شنیدم خداروشکر همه چیز خوب بود

2 Likes

خداروشکر

خدا رو شکر عزیزم…

من تازه دارم علائم هی پیدامیکنم دارم خفه میشم توگلوم انگاریه چی گیرکرده همش پشت گلوم خلطه…

سلام منم درد سینه ام قطع شد یعنی فقط حدودا یه هفته داشتم ولی بقیه علائمو دارم حالت تهوع هم بیشتر شده نوبت سونو زده ۱۱ بهمن که ۸ هفته میشم با حساب تاریخ پریودی یعنی خطرناکه واسه منم؟

سلام عزیزم
نه نگران نباشید، همه که مثل هم نیستن

1 Likes

انشالله ممنون خانم حکیمی

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم :rose:

میگم هشت هفته از اخرین پریودی حساب میشه ؟اخه مت اونسری بارداریم پوچ بود با حساب پریودی ۸ هفته بودم رفتم گفت پنج هفته ای الان نگران اونم بازم ۸ هفته برم قلب نشون نده

بله از اولین روز آخرین پریودی حساب میشه
نگران نباشید تا ده هفته فرصت دارید تا صدای قلب رو بشنوید

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.