کم شدن حرکات جنین در هفته 25

سلام دوست های عزیز من ۲۵ هفته ام الان دو روزی احساس میکنم حرکت هایی جنین خیلی کمتر شد احساس میکنم بیشتر خواب تشریف داره این باعث ناراحتیم شد ایا طبیعی یان بازی قبلا اش بیشتر بود الان هم بازی میکنه خداروشکر ولی خیلی کمتر نسبت به قبلا دیروز نوبت خونه به داشته ام بود رفتم صدای قلبش اینا گرفتن خداروشکر خوبت بود دکتر گفت خوبه الحمد الله ولی من نمی دونم چون بیشتر خواب یکم ناراحتم لطفا کمکم کنید

آیا این خوابش طبیعی یان

اره عزیزم طبیعیه
منم دقیقا بیست پنج شش هفته بودم احساس کردم نصف روز کلن تکون نخورده کلی گریه و زاری و رفتم دکتر بعد دوساعت که کلی چیز شیرین خوردم تکون خورد
ولی دوباره چن روز بعدش حرکاتش زیاد شد دوباره تو سی و یک هفته به بعد کم شد

توبارداری هفته به هفته که نگاه کردم نوشته که جنین توریتم خواب و مادر اون حس میکنه آیا اینا حقیقت داره

کلن به فعالیت و تغذیه خودتم بستگی داره وقتایی که استراحت کنی بیشتر تکون میخوره یا وقتایی که چیز شیرین و خنک بخوری بیشتر تکون میخوره

جدی یعنی طبیعی فدات خیلی استرس دارم بدجوری قبلا موقع خواب زیاد بود الان وقت خواب هم خیلی کمتر شد احساس میکنم که خواب هروقت چیز شیرین یا اب سرد بخورم خانم حرکت میکنه

خیلی ناراحتم که چرا اینجور شد زنگ هم میزنم به دکترم جواب نمیده که ازش بپرس دیگه گفتم ازشما ها بپرسم که همیشه تو همه حال خداروشکر کمکم کردین ممنونم عزیزم که خیالم راحت کردی یه دنیا تشکر عزیز

اره خیالت راحته راحت باشه، هروقت شک کردی به حرکتش یه چیز شیرین یا خنک بخور
بعضی وقتام خب موقعیت جنین عوض میشه حرکت میکنه ولی تو زیاد متوجهش نمیشی همیشه که دست و پاش رو به شکمت نیس ، یهو میبینی پشتشو میکنه یا جفت جلوی شکم میاد باعث میشه حرکاتشو زیاد متوجه نشی

ممنونم ابجی یه دنیا تشکر. خیلی ارومم کردی خدایش داشتم دیونه میشدم قبلا ان شاءالله که همیشه سالم سلامت باشین هم خودت هم نی نی خوشگلت عزیزم

من امروز دكتر بودم بهم گفت ممكنه يه روز تكون احساس كنى دو روز نه همش هم طبيعى

ابجی چندهفته ای گلم

هفته ازمن بیشتر فدات

٢٨عزيزم

اره بيشترم
منم ديروز اصلا حسش نكردم امروز چاي نبات مربا صبح صبحانه خوردم تكون خورد
ولي الان دكتر گفت طبيعى :pensive:

قرررربونت عزیز دلم ایشالا این دورانت زودتر تموم شه نی نی تو صحیح و سالم بغل بگیری و این استرسا تموم شه
برای منم دعا کن ۱۹ روز دیگه وقت زایمانمه

خا بازم خداروشکر عزیزم اره منم بدجوری ناراحت بودم همین جور من الان دو روزی میشه که بیشتر خواب بخاطره همین تعجب کردم بازی هم میکنه ولی بازی نسبتا کمتر شد بخاطره همین

بسلامتی عزیزم ان شاالله این دوره ها بگذر نی نی هامون سالم تن درست بغل اش کنی هیچی نمی خواهیم فقط همین ان شاالله که همیشه سالم سلامت باشین گلم

1 Likes

ای جون دلم عزیزم چه خبر خوشی ان شاءالله که همیشه خوش خبر باشی ابجی ان شاالله که بسلامتی این ۱۹ روز میگذره فدات ازخدا میخواهم وبه حق این روزهایی عزیز زایمان راحتی داشته باشی گلم طبیعی هستی یا سزارین ابجی

مرسی عزیززززم
سزارین میشم ولی خب منم مثه تو این روزای آخر همش استرس دارم واسه تکون خوردناش یا اینکه نکنه زودتر بیاد و … واسه همین حسابی محتاج دعام :sweat_smile::sweat_smile::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

1 Likes

الهی عزیزم ان شاالله بسلامتی خیر خوشی گلم همیشه سالم سلامت باشین گلم تو کلت بخدا باشه عزیزم چند هفته واسه ات گفتن واسه سزارین گلم

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.