کم شدن ترشحات واژن

آیا کم شدن ترشحات واژن میتونه براثر روزه و کم آبی بدن باشه؟ من این ماه فک می کنم عفونتم درمان شده اما ترشحاتم کمه…اما موقع رابطه سوزش نداشتم…میتونید کمکم کنید؟

عزیزم اگر مشکل خاصی برات به وجود نیومده با این کاهش ترشحات، پس همه چی نرماله نگران نباش

1 Likes

میدونین خانم حکیمی این ماه موقع تخمک گذاری اصلا ترشحاتم بیرنگ و غلیظ نشد…ینی تخمک گذاری انجام نشد؟ ینی حتما باید رنگ ترشح عوض بشه… خدایا چقد من دغدغه دارم… :disappointed_relieved:

نه عزیزم تخمک گذاری بعضی مواقع علائمی نداره نگران نباشید.

1 Likes

خب خدارو شکر…خیالم راحت شد… مرسی :heart_eyes:

1 Likes

سلام خوبین . ببخشید یه سوال من قبلا خیلی ترشح داشتم و تقریبا میل جنسیم خوب بود الان دو سه ماهی هست خیلی کم شده و میلم خیلی کمترشده از چی میتونه باشه چهارماه تو اقدام هستم ممنونم

شاید واسه استرسیه ک واسه بارداریت داری

سلام عزیزم در زمان اقدام به بارداری ممکنه این تغییرات طبیعی باشه ولی اگر دچار مشکل شدین به پزشک مراجعه کنین

همسرمم همینو میگه

ممنونم عزیزم

1 Likes

سلام به همگی من مجرد هستم یه کیست ۲۸ میلیمتری هم داخل رحم سمت راستم دارم،معذرت میخوام همیشه ترشحات داشتم بعد از پریودی اما اینبار ترشحاتم خیلی کم شده،خواستم بدونم آیا مشکلی نداره این کم شدن ترشحات؟

سلام عزیزم
فکر نمی کنم مشکلی باشه اگر رنگ ترشحات تغییر کنه و بد بو باشه یا خارش و سوزش داشته باشید نشونه عفونته اما کم و زیاد شدنش مشکلی نداره ولی اگر فکر می کنید غیر طبیعیه به پزشک تون مراجعه کنید

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.