کم خونی در بارداری

سلام من هموگلوبینم اوایل بارداری ۱۰بود الان که دادم شده ۸.۷باوجود اینکه قرص میخوردم فیفول الان دکترم برام روزی دوتا قرص اهن نوشته به نظرتون به غیراز قرص تا ۲ماه دیگه وقت زایمانم چکار کنم بره بالاتر …
واینکه من اسپرین میخورم الان هفته ۳۱ هستم کی باید قطع بشه اخه دکترم دسترسی بهش ندارم…
واینکه امپول نوروتامین هم هفته ای یکی داده بهم یعنی تاثیر داره اخه خیلی نگرانم من دوس ندارم موقع زایمان بهم خون تزریق کنن راهکاری دارید بگید ممنونم

@hakimi

برای اسپرین دکتر خون به من گفت اخر هفته ۳۶ در صورتیکه خطر زایمان زود رس داشتی بلافاصله قطع کن که اونم دکتر زنان بعد از معاینه معلوم میشه که وضعیت بارداریم چطوریه

به منم دکتر شب دوتا قرص آهن فیفول تجویز کرده و گفت تو ماه نهم آزمایش خون بدم که اگه بهتر شده کم کنه ولی هنوز آز ندادم بخاطر تعطیلات

1 Likes

کم خونیت در چ حده؟

اها من اخه زایمانم طبیعیه باید قطع بشه

1 Likes

سلام عزیزم
باید از پزشک تون بپرسید، اگر در دسترس نیستن می تونید از کارشناسان مامایی دکتر همراه سوال کنید
02170701050 با تلفن ثابت تماس بگیرید لطفا

چرا باید قط بشه مگه واسه زایمون طبیعی مشکلی داره خوردنش؟

اره گلم…چون خون رو رقیق میکنه و خونریزی طولانی میشه

تلفن ثابت ندارم

واقعا پس من هفته ۳۶ هستم هنوز دارم میخورم .دوشنبه هم نوبت دکتر دارم حالا چیکار کنم :grimacing:

منم طبیعی هستم

زایمانت طبیعی ه بپرس حتما من دکتر گفت اسپرین رو تا اخر هفته ۳۶ مگر اینکه احتمال زایمان زود رس داشته باشه که بلافاصله قطع کن اینا رو دکتر خون به من گفت حالا باید برم زنان ببینم احتمال زایمان زود رس دارم یا نه

من یجا خوندم که تا ۳ ماه بعد از زایمان هم باید قرص آهن مصرف بشه چیزی از قط شدنش نگفته بود

من برای اسپرین نوشتم :sweat_smile:

ای بابا من فک کردم با قرص آهنی .استرس گرفتم :sweat_smile:

1 Likes

من برای قرص اسپرین نوشتم

نه اون اولی که نوشتم‌دبگه دومی و ااسم اسپرین و ننوشتم :sweat_smile:

آره منم زیاد توجه نکردم

1 Likes

اهن و از دکترت و بپرس شنیدم زیادیش هم ضرر داره حالا خودمم یادم باشه بپرسم
من ferol sanol میخورم هر روز

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.