کم خونی در بارداری

بچه ها دکترم بهم گفت کم خونیه مینور دارم ازمایش دادم خیلی ناراحتم سرمم درد میکنه خیلی

ناراحتی نداره برو دکتر متخصص بهت دارو بده نگران نباش کم خونی مینور خداروشکر زیاد سخت نیست

منم کم خونی مینور خفیف دارم باردار هم هستم هیچ مشکلی هم ندارم دکترم بهم اسید فولیک ۵ میلی داده .اصلا ناراحتی نداره عزیزم .

اخه خیلی سرم درد میکنه و بیحال و خسته ام

هفته چندم هستی؟

من خواهر شوهرم با اینکه مشکل کم خونی نداشت ولی تو بارداری همش سردرد داشت دکتر بهش گفت بخاطر بارداریه و میرفت یه سرم وصل میکرد و می اومد

ممکنه از کمبود ویتامین دی هم باشه علاوه بر کم خونی

منم مثل شما کم خونی مینور دارم الان ۲۰ هفته هستم ولی سردرد نگرفتم اینطوری که شما میگید پس ربطی به کم خونی نداره مال هورمون های بارداریه

سه ماه اول بارداری هم معمولا همه خسته و بی حال ن طبیعیه اگه سه ماه اولی .

نمیدونم عزیزم من الان اگه اشتباه نگم شش هفتمه ولی بخدا خیلی حالم بده و بیحال و خسته و سردرد دارم اصلا توانه کار کردن ندارم

اره فکر کنم بیحال و خسته ام و سردرد دارم و دست و پاهامم سرد میشن و احساس سرما ولرز بهم دست میده

منم کم خونی دارم ولی نمیدونم مینور هست یا نه ؟ الان هفته ۲۷ بارداری هستم .البته من عدد hbخونم قبل بارداری ۱۱.۹ بود که باید ۱۲ باشه و خوب بود،ولی الان توی ازمایش اخرم عددش ۱۰.۱ شده بود که دکترم قرص آهنم رو از یه کپسول در روز به دو تا افزایش داد.

یه قسمتش برا همون کم خونی هستش ک سردت میشه
حتما برو دکتر بهت قرص آهن بده
پشت گوش ننداز

سه ماه اول منم همش بی حال و کسل بودم و اصلا حوصله کارای خونه رو نداشتم بیستر شوهرم انجام میداد ولی سه ماه و که تموم کردم زرنگ شدم اصلا انگار یه جون دوباره گرفتم به همه ی کارام هم میرسم حتی خیاطی هم میکنم و کلی کارای دیگه .ان شاءالله سه ماهت که تموم شد شما هم سرحال میشید عزیزم .چشم به هم بزنی تمومه عزیزم

نمیدونم توکل بخدا الان بچت دختره یا پسر عزیزم

قرص فولیک اسید بهم داده

من بیشتره کم خونیم از شما .خیلی حالم بده بخدا

پس دارو هات رو مصرف کن عزیزم ان شاءالله زود خوب میشی

اخه دارویی نداد بهم فقط فولیک اسید داد

زیر 3 ماه معمولا فقط اسید فولیک تجویز میشه

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.