کم خوابی در دوره بارداری

سلام کیا کم خوابن در دوره بارداری🙈

همه خوابن من بیدار:sob::sob::sob::sob:

من :expressionless::expressionless::expressionless::expressionless:

من که خوابم کوفتم میشه شب میخوابم هر یکی دوساعت میرم دستشویی وقتی هم بیدار میشم میبینم یه طرف شکمم گوله شده هی بیدار میمونم تا تکون بخوره تا خوابم میبره دوباره از اول :joy::joy::joy: اصن یه وضی

1 Likes

اخي عزيزم
عاطي جون تو هنوز سركار ميري؟
اينجوري خوابت نميبره تا صبح ،صبح ها ميتوني سركارت سرحال باشي عزيزم؟

یه هفتس که قید کارو زدم فعلا خونه نشین شدم تا چن ماه بعد زایمان اگه شد دوباره برم وای انقدم سختمه همش حوصلم سر میره
ولی خوابم کم نیس تیکه تیکس هی تا صب سه چهار بار بیدار میشم

1 Likes

خداروشكر ميتوني استراحت كني عزيزم حوصلتم سرميره سرتو با تيوي و كتاب و كارخونه گرم كن
منكه واسه ويارم انقدر مرخصي گرفتم كه فك كنم تا دقيقه نود بايد برم سركار
اما روزايي كه خونه ام خيلي حالم بهتره
ايشالله به سلامتي و راحتي زايمان كني
واسه منم دعا كن تهوعم كلا قطع بشه ديروز رفتم تو ٢٢ هفته اما همچنان سرجاشه :slightly_frowning_face:

1 Likes

آخی هفته ۲۲ هنوز تهوع داری؟ خیلی سخته واقعا ایشالا هرچه زودتر خوب بشی منم وقتی تهوع داشتم کار کردن برام خیلی سخت بود همش بیحال بودم دلم میخواست استراحت کنم خیلی خیلی سخته درکت میکنم خداکنه خوب شی

1 Likes

ممنون عزيزم ايشااالله :heart:
خدا از دهنت بشنوه
هرروز از خدا ميخام حالمو خوب كنه

1 Likes

عزیزم سعی کن میوه ترش بخوری تا حالت تهوع نداشته باشی من هم تهوع داشتم یکم میرنجونه انشاءالله همه این روزا میگذره راستی به دکترت یا بهداشت بگو واست دارو ضدتهوع تجویز کنه من چند ماه استفاده کردم جواب داد:kissing::kissing:

1 Likes

تاثيري نداره دارو و قرص روم عزيزم,تهوع من بيشتر از اين حرفاست
اميدوارم شما هم به راحتي و دل خوش زايمان كني منم دعا كن موقع زايمانت خانومي :heart:

حتما یادم میمونه انشاءالله که خوب میشی

1 Likes

منم شبها نميتونم ديگه راحت بخوابم
پهلو هام درد ميگيره

1 Likes

منم همش توالتم :flushed::sob::sob:

1 Likes

این دو هفته هم میگذشت چه خوب میشدااااا:persevere::persevere:

خوش ب حالت نزديكى دوهفته مونده زود تموم ميشه

اهوم بسلامتی زایمان تو هم میرسه

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.