کم اشتها شدن در بارداری

سلام من چند روزه خیلی کم اشتها شدم امروز حتی یه وعده کامل هم نخوردم برا بچم ضرر داره ؟؟

سلام چند ماهته

سلام هنوز دوماهم نشده

توماه های اول ضرر نداره؟؟

تا می تونی بخور ابجی چرا ضر داره واسه بچه …باید بخوری چون از طریق تو غذا بچه ات می رسه وقتی تو نخوری چه جوری میخواهی جون بگیر بزرگتر بشه اون نیا ز داره به غذا مخصوص تو این ماه ها ولی من میخورم ابجی نمی زارم اون گرسنه بمونم چون احساس میکنم وقتی من گرسنه ام اون نیاز داره اون ازطریق خون به اون غذا میرسه

اصلا اشتها ندارم

۶ کیلو کم کردم امروزم اصلا نتونسم کامل چیزی بخورم حتی یه وعده

ن اینجوری خیلی بد ابجی به زور هم شد بخور چند وقته ویار هم داری

دیگه امروز پنج هفته رو تموم کردم ن اصلا ویار ندارم

منم چهار هفتمه حتى شده يه ذره يه ذره بخور فقط مرغ خالى يا گوشت كبابى درست كن يه ذره بزار دهنت

خوب خداروشکر که ویارنداری باید غذا بخوری اگه هم نمی تونی به دکترت بگو چون دوست من همین جور بود میگفت چون غذا نمی تونستم بخورم دکتر مجبورش کرد بستری بشه تو بیمارستان سورم غذایی تعزریق میکردن به بدنش چون آخه بچه نیاز داشته

من از بارداری خدارو شکر هیچ علایمی نداشتم فقط اشتهام کم شدش

وای یعنی دراین حد؟؟؟:scream:

خداروشکر فعلا منم همین جورم ولی میگن بعضی ها هفته هایی هفت هشت ویارشون بیشتر میشه

ایشالا ک ویار نداشته باشیم

عزیزم سعی کن غذا بخوری. حداقل چیزا مقوی بخور مثل مغز بادام یا روزی یه سیب
اما اگه نتونی بخوری فقط خودت تحلیل میری. بچه از وجود تو استفاده میکنه. از استخونات و دندونت
من سه ماه چیزی نتونستم بخورم اما بچه رشد طبیعی خودشو داشت
فقط مواظب باش اگه با کاهش وزن کِتون تو ادرارت دیده بشه باید تحت نظر پزشک باشی. چون کتون از طریق بند ناف جذب میشه

1 Likes

اره اتفاقا امروز دوستم واسه من میگفت به خودت برس نزار خودت گرسنه بزاری واسه بچه ات خوب نیسته

1 Likes

ان شاالله

اين كتون يعنى چى ؟

1 Likes

عزيزم تنوع بده تو وعده هاى غذاييت سعى كن دوغ بخورى و وعده هاى غذاييتو كم كن

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.