کم اشتهایی پسرم

سلام دوستان
پسرم الان 21 ماهشه وزنش 9 کیلو هس و خیلی کم اشتهاس
دکتر هم رفتیم چیزیش نبوده اما وزن نمیگیره
چیکار کنم بنظرتون،؟

سلام عزیزم
به مامی گپ خوش اومدین :rose:
نگران نباشید وقتی بچه سالمه، انشالا کم کم وزن میگیره
طبق این مطلب الان وزنش خیلی هم کم نیست عزیزم

وزن و قد کودکان در سن ۲۱ ماهگی می‌تواند شامل موارد زیر باشد:

دخترها: کودکان دختر شما در این سن وزنی بین ۱۰ کیلو تا ۱۱ کیلو و ۸۰۰ گرم و قدی در حدود ۸۱ سانتی‌متر و نیم تا ۸۵ سانتی‌متر و ۹ میلی‌متر خواهند داشت.

پسرها: کودکان پسر نیز وزنی بین ۱۰ کیلو و ۷۰۰ گرم تا ۱۲ کیلو و ۵۰۰ گرم با قدی در حدود ۸۳ سانتی‌متر و یک میلی‌متر تا ۸۷ سانتی‌متر و یک میلی‌متر خواهند داشت.

سلام پسرتون هنوز شیر میخوره؟؟چون من دخترم کم اشتهاشده بود از شیرگرفتمش خداروشکرالان خیلی بهترشده من بهش قطره مولتی واهن میدم شربت زینک سولفاتم میدم برای افزایش ایمنی بدن واشتهاش

2 Likes

ازشیرگرفتمش به خاطر همین کم اشتهاییش

سلام فعالیت بچتون در چه حدیه ؟
بهش چیزای که بیشتر دوس داره بدین مثل بستنی و …
اجیل هم برا وزن گیریش عالیه میتونیند پودر کنید قاطی چیزای که دوس داره و میخوره بهش بدین
مولتی ویتامین خیلی به افزایش اشتهاش کمک میکنه ؛ البته با تجویز پزشک
اگه دیدین نمیخوره قبلش حدود یه دقییه یخ بدین میک بزنه زبونش سر میشه سریع میخوره و مزشو نمیفهمه .من چند روزه داریم از این روش استفاده میکنم عالیه.
چون قبلا همشو پس میزد و فرار میکرد نمیخورد الان با یخ بازی
البته برا بچه های کم اشتها باید وعده های کوچیک و پشت سرهم بدین تا مواد معدنی بدنش تامین بشه

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.