کمک به همسر

سلام، شما تو کارا به همسرتون کمک میکنید؟
اون چی؟

همسر من که خودشو بکشه یک ماه یکبار ظرف بشوره دیگه همین

1 Likes

من که میخوام کمکش کنم خودش نمیخواد :grin:، ولی اون در کل کمک میکنه روزهای جمعه هم همه کار با خودشه :smiley:

3 Likes

شوهر من تو مهمونی ها کمکم می کنه خدایی… ولی بقیه موقع ها اینقدر باید حرف بزنم تا مثلا پاشه یه بشقاب بیاره…منم خدایی تو هر کاری که داره پا به پاشم… تازه دست به آچارم میشم واسش…اصن من نمونه یه زن خوبم لامصب…:grin:

2 Likes

عاقا ولی شوهر من شلخته اس… بهش رو بدی میز ناهار خوری میشه واسش چوب لباسی… آدمم نمیشه…

1 Likes

من به شوهرم کمک میکنم تو هر کاری .اگه هم کار من نباشه بازم کنارش وامیستم تا کارش تموم بشه.اونم خیلی کمک من میکنه بعضی وقتا روزای جمعه که من خوابم پا میشه ظرفا رو میشوره ومنو بیستر شرمنده خودش میکنه :relaxed:

4 Likes

من شوهرم چون آشپزیش خوبه وقتی مهمان داریم غذا درست میکنه :blush::blush:
تو کارای خونه کمک نمیکنه فقط هفته ای دو سه بار ظرف میشوره

1 Likes

چ خوبه غذا بلده کاش همسر منم بلد بود

1 Likes

چن باربش میگم اونوقت کمک میکنه میگم خسته شدم اونقد گفتم بعدش میگم خودم انجام بدم بهتره تاهمش بگم بیا این کاربکن ولی کارش تمیزه براهمین دوست دارم کمکم کن :wink::grin:

1 Likes

شوهر منم سفره جمع میکنه واسم :grinning::laughing::laughing: ولی کارام زیاد باشه یا مهمون داشته باشم خدایی وقت داشته باشه کمک میده

1 Likes

همسرمن میزومیچینه وبعدش هم جمع میکنه،لباساش ومرتب میکنه،ولی جارووظرف شستن به عهده منه،درکل اون صبح تاشب سرکاره دلم نمیادبهش دستوربدم

2 Likes

چه شوهرای مرتبی دارید والا

همسر من هیچ کمکی نمیکنه مگر اینکه من مریض باشم.
مهمونم داشته باشیم یکمی تو سفره انداختن کمک میکنه

1 Likes

شوهر من خداروشکر همه کارهام میکنه من غذا بزارم اون سفره می ندازه و خودش جمع میکنه بیشتر وقت خودش ظرف ها میشور روزهایی که حوصله نداشته باشم خودش شام درست میکنه روزهایی جمعه که خونه ست بنده خدا لباسی هم که باشه مال خودش من تو لباس شوری می ندازه میشوره خلاصه ازش راضیم اگه اون کاری داشته باشه به من میگیه همین که کنارم باشی خودش کافی تو دست نزن منم پیش اش میشینم وقتی کار داره اون خداروشکر راضی ام ازش بخاطره این کارهاش خواهرهاش باهاش بحث کردن که این کارهایی زنان ست تو نباید انجام بدی زن ات پرو کردی اونم گفت زنم اختیارش دارم دوست همه کاری از دست بر بیاد واسه اش انجام میدم بزار اون هایی که چشم ندارن بببین بسوزنن:hugs::hugs:

ای ول :joy:

اره فدات ادم فضول زیاد داریم ما دوربرمون :joy::rofl::smiley:خداروشکر شوهرم هم مثل خودشون از زبون کم نمیاره

1 Likes

آرزو اون گپت رو پیدا نکردم یکی بهم گفت خيار با پوست بنداز بپزه توش نفخ رو میگیره بعد درش بیار

1 Likes

قربونت برم ممنونم ازت که بفکرم بودی،چشم

1 Likes

واای آره مخصوصا من که آشپزیم خوب نیست
همه چی بلده :blush:

1 Likes

همسرمنم توکارای خونه بهم کمک میکنه،سفره جمع کردن و پهن کردن،گاهی ظرف شستن،البته ناگفته نماند ظرفشویی و اسکاج رو همینطوری کفی میذاره هرچیم دم دستش باشه میشوره،دیگ هم نمیشوره :joy: الان که باردارم خیییلی بیشتر کمکم میکنه،ولی کارش طوری نیس که من بخوام کمکش کنم

3 Likes

همسر من خیلی کمکم میکنه خصوصا تو این چند ماه که باردارم بعضی وقتا فقط غذا میپزم بقییه کارا با شوهرمه خودش میگه فقط استراحت کنم منم تو کاراش قبل بارداری کمکش میکردم خصوصا وقتی مسافرت رفتنی تو راه خسته میشد میگفتم بخوابه و خودم رانندگی میکردم و یه سری کارای دیگه درکل تو زندگی باید همدیگه رو کمک کرد .زندگی موفق یعنی تفاهم داشتن تو همه چی

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.