کمک برای رفع بی انگیزگی در انجام کار ها

سلام دوستان، من یه مدتیه نمی‌تونم برم سر کارای پایان نامه ام، احساس می کنم خیلی افسرده شدم. مادرم دارن شیمی درمانی میشن، به خاطر کرونا هم اصلا نمیتونم برم بیرون واسه مادرم میترسم.
همه ی این استرس ها و فشار روحی که رومه نمیتونم درست کارامو انجام بدم، پیشنهادی برای من دارین که مشکلم حل بشه؟

ای جان، واقعا سخته، ایشالا که مادرتون به زودی خوب خوب خوب بشن
به نظر من در طول روز یه تایمی رو برای خودتون اختصاص بدین که کاری که دوست دارین رو انجام بدین
مثلا من خودم دیوانه فیلم هستم، هر روز به خودم یه زمانی هدیه می دم که بتونم فیلم ببینم

خانم خجسته ی عزیزم، من فیلم میبینم ولی برای انجام کار های پایان نامه ام واقعا انگار یک استرسی مانع میشه و نمیتونم انجام بدم، از این که نتونم تمومش کنم ، از این که عقب افتادم، از این که نمیتونم برم دانشگاه و با دوستام تبادل نظر کنم و تنهایی گیر افتادم، یعنی از این حجم تنهایی خسته شدم.
قبلا یه دوست صمیمی داشتم که همه کارامون با هم بود، خیلی خوش بودیم، مهاجرت کرد و رفت از وقتی رفته من اون آدم سابق نشدم، دلم خیلی براش تنگ شده.

باهاش ویدئو چت کنین تمام مدت

1 Likes

بله ولی بازم جای خالیشو پر نمیکنه اصلا :sweat_smile:

1 Likes

وقتی ب پایان نامه بصورت کلی فکر میکنی بنظرت خیلی کار بزرگی میاد و نمیتونی انجامش بدی ولی هرروز حتی شده ۱ ساعت وقت بزار و اینجوری میبینی ک تیکه تیکه انجامش دادی و تموم شده تقسیم کردن کار بزرگ ب تیکه های کوچیکتر هم ذهنیت ترسناک بودن اون کارو ازت میگیره هم اینکه نم نم کارت پیش میره و خودت باورت نمیشه ک کی تموم شد.

1 Likes

مرسی عزیزم :ok_hand::blush:

1 Likes

موفق باشی :heart_eyes:

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.