کمکم کنید خرید نوزاد کار خوبیه

مرسی عزیزم انشا الله روزی هممون بشه من تو همهی بی بچه ها :heart_eyes:

ببخشید میپرسم سحر جون کنجکاو شدم چرا زندگی برادر شوهرتون بهم خورد

1 Likes

سلام سحر خوبی :pleading_face:
گلم درکت میکنم خییییلی سخته تنهایی ان شاالله بحق خدای مهربون بزودی دامنت سبزمیشه گلم :pensive:

3 Likes

شکر خوبه ممنون
حتما دعاگو هستم اگه قابل باشم
منم کم صبر شده بودم ولی آخریا هر دومون بیخیال شدیم ولی داروهای طب سنتی رو ادامه میدادیم
هیچوقتم قسمت نمیشد بریم برای آی وی اف سه بار آی یوآی کردم ولی بدون نتیجه هی برای آی وی اف میخواستیم بریم هم دامون راضی نمیشد هم قسمت نمیشد تا اینکه همراه با استغاده از داروهای طب سنتی رفتم عکس رنگی همون ماه خداروشکر در عین ناباوری باردار شدم
انشالله این حس خوب هر چی زودتر بیاد سراغت و از ناامیدی در بیای

1 Likes

به خاطر اینکه سر کار نمیرفت و دنبال عشق وحالش بود و خیلی مادرشوهرم دخالت کرد طوری که همش خونه مادرش بود اصلا به خانوادش توجه نمیکرد

1 Likes

عزیز دردسر داره بی خیال

سلام نیکا جون خوبی عزیزم انشا الله دامن توهم سبز شه و همه دوستان که انتظار میکشن

1 Likes

مرسی عزیز دلم .

1 Likes

فعلا که قسمتم نشد :disappointed:

1 Likes

توکل بخدا داشته باش عزیزم همه چیز درست میشه … راستی من خیلی شنیدم برای بچه دار شدن توسل می‌کنند به حضرت شریفه بنت الحسن ع به روایتی دختر امام حسن ع هستند معروف هستند به طبیب اهل بیت … در نزدیکی شهر حله عراق هستند و با کربلا ۳۰ کیلومتر فاصله دارند یعنی کسی بره زیارت ایشون محاله حاجت نگیره مخصوصا هم برای بیماری و بچه دار شدن … (از راه دور هم میشه توسل کرد اما من دعاش یا نذر خاصی رو یاد ندارم )ولی اگه به دلتون افتاد نذر کوچیک در نظر بگیرید و ادا کنید … إن شالله حاجت روا بشید عزیزم …نا امید نباشید

هیستروسکوپی و عکس رنگی برو تا رحمتو کاملا بررسی کنن

بنظرم بیااصفهان پیش دکتررقای زن داداش خودم بعددوتاسقط ی پسراورددوتاشونم سالم بودن یکی دیگه تزاقواممونم پیش رقای اونم بعدچندتاسقط خیلی کارش دقیق بیای نوبت پیشش

چقد میگیره که بچه رو بده؟ اون پولو هزینه رحم اجاره ای کن . هزار مدل درمان ناباروری هست.
خدایا اونا دیگه کین که حاضرن بچشونو با پول عوض کنن:sob: اون طفل معصوم چقد بی ارزشه براشون :sob:

سنی نداری ک بخوای بچه بخری همه راهای درمان برونشدانوقت

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.