کمکم کنید خرید نوزاد کار خوبیه

نمیدونم همیشه میگم هرچی صلاحه خدایه ولی از حرف دور بریام خسته شدم از دخالتشون مادرشوهرم تو زندگی جاریم دخالت کرد با دوتا بچه جدا شدن تو زندگی ما هم همیشه دخالت میکنه همش میترسم واز خودم خجالت میکشم نتونستم …

3 Likes

بیشتر برای شوهرم جوش میزنم

3 Likes

برای بچه اوردن
یکی از فامیلامون بچه خواهرشو اوردبزرگ کرد.بزرگ ک شد بهش گفتن الان ب مادراصلی خودش میگه خاله و ب خالش میگه مامان میگه شماپدرومادرمین.منوبزرگ کردین.
یکی دیگه از غریبه ولی اشنای دور بچه اورد بچه ۲و۳ساله شد بینشون اختلاف افتاد درحدطلاق بچه روهم بردن دادن پدراولش باز پدراصلیش بچه رو دوباره ب برادر همونی ک اول خریده بود فروخت:sweat::sweat:.کلا بچه ها ۳بار خانوادش عوض شدن.الان کسی ک فکرمیکرد عموشه داره بزرگش میکنه.من قاطی کردم چ برسه ب بچه هه طفلی.دختر باچشمای درشت و موهای رنگی:pensive::pensive:هیییی چی بگم

2 Likes

ن گلم اشکال نداره.چون دیدم ازنزدیک و خودمم درحال اقدامم ی جوری شدم
اینم بگم زن عموم اصلا حامله نشد ک سقط بشه و… ۱۰سال ناباروری و اولین حاملگی دخترش سالم بود.

2 Likes

قربونت میشم میفهمم.ولی بازم تلاشتون بکنین کدوم استانی؟ب حرف بقیه توجه نکن.

2 Likes

بجنوردیم ولی ساکن مشهد

2 Likes

انشاالله همه جواب بگیرن توهم حامله شی در کنار شما خدا به منم یه نگاه کنه

2 Likes

ان شاالله گلم اول تو:kissing_heart::kissing_heart:

2 Likes

ممنون عزیزمی

2 Likes

اره بخر اتفاقاا کاریه خوبیه ثوایم داره اول و اخرش میفروشنش

2 Likes

اوهوم چقدر خوب حیف دورم .:cry:

2 Likes

نمیدونم دعا کنین :cry: هرچی صلاحه

2 Likes

شهرهای دیگم دکتر رفتی؟ زنعموم تهران مشهد همه جا رفت
چقد پول دعانویس داد چقد نذر گوسفندو…

2 Likes

آره یزد رفتم

2 Likes

سحر جان خوبی خواهرت رقیه جان و کوچولوش خوبن؟؟
‌عزیزم اگه منو یادته منم ۱۳ سال بچه دار نشدم البته با یک سال عقدم حساب کنم ۱۴ سال میشه تا پارسال که خدا بهمون لطف کرد و معجزشو نشون داد تو باز یکی دوبار باردار شدی منکه توی اینهمه سال هیچی که هیچی تو هم صبر کن و امیدوار باش گلم

3 Likes

از نزديكات كسي حاضر نيست بچشو دنيا بياره بده شما ؟

2 Likes

تخمک یا جنین یا اسپرم اهدایی بگیرید بهتره تا بچه بخری وقتی رسید به ثمر دهی پدر مادرش میان ورش میدارن میبرنش

3 Likes

ممنون انشالله روزی خودت بشه قبل از اینکه بخای نینی از جایی بیاری یهو بفهمی بارداری :smiling_face_with_three_hearts:

3 Likes

سلام عزیزم آره خوبن خدارو شکر شما خوبی کچولوتون خوبه آره ولی خیلی صبرم کم شده از وقتی زندگی برادر شوهرم بهم خورده هم بدتر شدم نمیدونم هرچی صلاحه :pensive: تو رو خدا برام دعا کن

1 Likes

نه کسی این کارو نمیتونه بکنه :pensive:

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.