کمپین مامانای دی ماهی به امید خدا

آره گلم چون ۳ماه اول حالت تهوع نمیذاره

من تو۵ماهم کلا ۵کیلو اضافه کردم

نه گفت نرماله ولی رعایت کن زیاد نشه،خودم قبل بارداری ۷۴ بودم،الان ۸۲ شدم:woman_facepalming:البته قدم کوتاه نیست ۱۷۰ قدمه

1 Likes

خانما غیر نوشین کی واکسن کرونا زده؟؟

1 Likes

ای وای کجایین خوابین؟؟؟…

همه خيره هستن:joy::joy::joy:

*خسته

واقعا فکر کنم

1 Likes

:grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes:چون نزده بودم ج ندادم،شمادوس داری بزنی؟ چندسالتون بود؟

به منم گفتن بیا بزن ولی میترسم

دوست که نه ولی دکترم میگه برای روز زایمانت بهاره.کرونا تو بیمارستان نمیگیری

1 Likes

دکتر گفته تو بیمارستان کرونامیگیری
منم بلا تکلیفم چیکارکنم

من اگه بدونم تب و عوارضی برا واکسن نمیگیرم شاید میزدم میترسم تب کنم نتونم چیزی بخورم

اینهمه تا الان نزدن واکسن تو بیمارستان کرونا گرفتن خب ماسک برا چیه پس

پس چرا برعکس شما من اینقدر پیگیر زدن واکسنم:sweat_smile:به نظرم زدن ازنزدن بهتره حداقل اگه بگیریم کرونا خفیفه.وبچهامونم توشکم ما پادتن وارد بدنشون میشه وواکسینه میشن

1 Likes

وقت زایمان دیگه تو اتاق عمل و راهروهای بیمارستان که بیهوش میبرن کی ماسک تو مجهز میکنه.تو خود اتاق عمل چه همه مریض مختلف هست.

1 Likes

من ۳۲ سال.پره دیابت و فشارخونی هستم

خوب الان بهت واکسن میزنن دیگه

تو گپ مامانای آذر خیلیا شون زدن واکسن وهیچ عواضی نداشت منم پرسیدم فعلا میگن بع کسایی که ۳۵ به بالا ودیابت وفشار دارن بعد نوبت شما ها هست

آره عزیزم میزنن.ولی خودم دو دلم.شاید هفته دیگه رفتم زدم.دیروز رفتم بهداشت میگفت همین الان بیا بزن.من فرار:running_woman::running_woman::running_woman:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.