کمر درد و شکم بعد از زایمان سزارین

سلام
خواهرم 24 سالشه دو ماه پیش سزارین کرد بدا اولین بچه اش. تا هنوز وحشتناک کمردرد داره.
شکمش هم بزرگ و پر ترک.
اصلا شکمش کوچیک نشده انگار هنوز بارداره. اندازه زن هایی که 7 بار زاییدن.
داره افسرده میشه.
پیشنهادی دارین براش؟

واسه ترك شكم گردو و روغن زيتون خوبه عزيزم تا وقتي ترك ها صورتيه و سفيد نشده حداقل روزي دوبار چربشون كنه تا از بين برن
شكمشم با شكم بندهاي مخصوص بعد زايمان ببنده تا هنوز دير نشده هم پوستش زودتر جموجور ميشه هم ميره داخل

1 Likes

تا حالا زخمش خوب نشده بود، نتونست ببنده. ازین به بعد می بنده.
از ماه سوم بارداریش شروع کرد به زدن روغن زیتون. اما اثر نکرد روش. برعکس اون یکی خواهرم که یه ترک هم نیفتاده، شکم این شده مثل زمین خمپاره خورده.

:pensive::pensive::pensive: منم حس میکنم دارم افسرده میشم خیلی حس بدیه

1 Likes

شما هم همین مشکل رو داری؟
خواهرم که هر بار بش زنگ میزنم انگار دلش می خواد گریه کنه.
با بغض میگه کمرم هنوز درد داره.

كرم ماستلا هم هست واسه ترك هاي بعد زايمانش
اونم خوبه اما يكم قيمتش گرونه
بازم روغن و كرم استفاده كنه بي تاثير نيست عزبزم شايد كامل از بين نره اما كمش ميكنه
تا صورتيه و رنگش سفيد نشده اثر داره
ايشالله بهتر بشن

2 Likes

مرسی گلم :cherry_blossom:

انواع کرم هست حتی اگر با کرم خوب نشد لیزر هست پس جای افسردگی نیست.
برای بزرگی شکمش هم شکم بند ببنده،زیره سیاه و زنیان خوبه و همچنین ورزش.اینها جای افسردگی نداره عزیزم.همین که نی نی سالم داره خدا رو شکر کنه

2 Likes

اره بابا منکه همش تو خونه دارم گریه میکنم ینی اراده کنم گریه م میاد

1 Likes

عزیزم اینارو یه وقت تو روش نگی بنده خدا دیگه نا امید میشه :sweat_smile::frowning_face:

3 Likes

عزیزم همه ی اینا عوارض سزارینه دیگه، ایشالا به زودی ورزش و شروع کنه …پیاده روی کنه و رعایت غذایی داشته باشه.اگه شیر بده قشنگ دوسال کامل شکمش هم کوچیک تر میشه.

1 Likes

خودش اینا رو با ناامیدی میگه بهم. سعی کردم روحیه بدم بهش اما ته دلم مطمئن نیستم واقعا مثل قبل بشه.

شیر دادن تجربه شده؟
بش میگم حتما. البته شیرش هم کمه گفت. گم یعنی کفایت دختر شکموشو نمیکنه.

مرسی خانمی،
زیره و زنیان رو باید بگم بش.
آره خب. نباید ناشکری کنه.
از بس که همه برای قشنگیش دل و ضعف میرفتن، روش تاثیر گذاشته بود، شاید حالا فک میکنه هویتش رو از دست داده.

اگه شهر خودتونی، با چند تا رفیق فابریک رفت و آمد داشته باش کمتر فکرهای منفی کنی. من که جایی ام که حتی یه آشنا هم ندارم.

دوباره خوب میشه شیر بده و فرصت کرد ورزش .مخصوصا پیلاتس خیلی دیدم فرم میده اندام را.مهم اینه که افسردگی نگیره.

1 Likes

مرسی خانمی :cherry_blossom:
پیلاتس رو سرچ کنم ببینم چیه.

همه کلاس ورزشها دارند.بنظرم باید یکی کوچولوشو نگه داره و به این کلاسها بره و رژیم راحتی هم از متخصص تغذیه بگیری.بک متخصص پوست خوب هم کرم تجویز کنه.مجموع اینا باعث میشه حس پیشرفت به جلو رو داشته باشه و روحیش خوب میشه به امید خدا.

1 Likes

آره درست میگی، یهو نباید دل انداخت.

اره عزیزم من خودم دوسال و سه ماه شیر دادم.از نود کیلو رسیدم به شصت و هشت.بدون هیچ رژیم لاغری خاصی.بگو شیر بده و نگه شیرم کمه، همون و ترشحش و میزان شیرخوردن دخترش موثره.بگو هرچی بچه بیشتر مک بزنه بیشتر شیر تولید میشه.

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.