کمردرد شدید موقع بلند شدن

برای درد من تازه دکتر بودم همه چی چک کردن گفتن به خاطر بزرگ شدن رحمه
از هفته ۱۸ دیگه میگن به پهلو بخوابید
البته بستگی به قرار گیری جفت و‌جنین هم داره

2 Likes

بریچچچ

1 Likes

اره حتما امتحان میکنم ولی میگن به پشت نخوابین

1 Likes

آره دلیلش هم خوندم. یه رگ اصلی که کارش خونرسانی به جنینیه جاش تنگ میشه بخاطر وزن جنین و شکم که روش میاد.
باز یه جایی نوشته بودن، وقتی اونطور بشه خود مادر احساس ناراحتی می کنه، بدن هشدار میده، و سریع حالتشو عوض میکنه حتی اگه توی خواب باشه.
به هر حال خوبه اگه آدم همش به پهلوی چب باشه. من متاسفانه هر کاری می کنم نمیشه. یه دو سه دقیقه ای رو باید به پشت هم باشم هر دو سه ساعت.

3 Likes

منم‌نمیتونن همش به چپ بخوابم به راستم میخام گاهیم توخواب به پشت میخابم یاگاهی نصفه به پشت نصفه به چپ :rofl:

1 Likes

دقیقا منم همینطور.
اون موقع که نصفه به پشتی یه بالشی چیزی بذار پشتت. از بس شب ها بالش اینور اونور می کنم شوهرم صداش درومده که هی وول میخوری نمیذاری بخوابم. منم بش گفتم یه بالش بارداری بخر برام اینقد وول نخورم :grin:

3 Likes

من به جای بالش از خود شوهرم استفاده میکنم :grin:

4 Likes

:joy:

1 Likes

چه‌کار خوبی :slight_smile::slight_smile:

1 Likes

من بالش بارداری خریدم ولی اگر بخوام استفاده کنم بیشتر تخت رو میگیرم و جا برای همسر کم میاد.
دلارام دردها طبیعیه ،منم دارم .رحم در حال جا باز کردنه.برای سوزش معده هم به دکترت بگو داروهای بی خطر در بارداری هست.

1 Likes

همسرم هم به همین دلیل مقاومت میکنه نگیره

خب رو زمین بخوابید جا باز باشه :sweat_smile:

در واقع خود همسرا اجازه نمیدن دور شی ازشون تیام جون. جا گیر بودنش بهانه س. شوهرم میگه گناه داره زن و شوهر دور باشن از هم :joy: اما خب سه ماه آخر دیگه واقعا سخت میشه بدون بالش بارداری.

1 Likes

عزیزم چه خوب :see_no_evil: همیشه همینجوری بمونن الهی :blush:

1 Likes

تو بارداری رو تخت راحت ترم تا روی زمین.چون من‌ دو تا بالش میدارم تو بارداری ،اونطوری نفسم تنگ میشه

2 Likes

درست میگید تخت و تشک خیلی راحت تره :ok_hand:
پس آقایون باید تحمل کنن دیگه :grin:

2 Likes

آره تخت راحتره من امتحان کردم

3 Likes

این دردها طبیعی گلم من ۳۲ هفته ام بعضی موقع نمی تونم پاها م رو زمین بزارم ولگنم خیلی درد میکنه اره دردی تو استخوانهای واژنم احساس میکنم خیلی کم ولی واسه خوابیدن اره کمر درد باز میگیرم سوزش معده که دیگه نگو کارم شد شیر سرد میخورم تا یکم آروم بشم بتونم بخوابم خودت ناراحت نکن این درد ها همش طبیعی هرچه پا به هفته ات بیشتر بشه دردهایی متفاوتی سراغت میاد گلم

2 Likes

مال من یکم شدید چون واقعا گریم میگیره

1 Likes

طبیعی عزیزم باید تحمل کنی واسه خاطره بچه ات همه چیز به جون بخر فدات

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.