کمردرد در هفته 30

۳۰ هفته وچندروزمه
ازدیروز کمردرد وبیکینی ولگنم درد میکنه بااستراحتم خوب نشد
امروز بدترشده حس میکنم از کمرم گرما وگاهی سرما میاد بیرون
یک حالت خاص دارم بی حالم پاهامم درد میکنه چیکارکنم :sob::sob:

1 Likes

عزیزم این دردها تا حدودی طبیعیه چون رحم در حال بزرگ شدن هست اما اگر غیر قابل تحمله حتما به پزشک مراجعه کنید تا معاینه بشید

2 Likes

غیرقابل تحمل نه ولی بیحالم کرده

بهتره بیشتر استراحت کنید ویتامین یا مکملی اگر دادن حتما استفاده کنید مراقب تغذیه تون باشید مایعات بیشتر استفاده کنید انشالا بهتر میشه حال تون

2 Likes

چشم ممنونم

1 Likes

من هفته بیست وچهار اینجوری بودم واژنم تیر میکشید کمردرد ودردای خفیف پریودیم داشتم قرص ایزوپرین و شیاف و امپول پرولوتون استفاده میکنم یکم بهترشدم جوری بود که شبا اشکم درمیومد
رو کمرت کمپرس گرم بذار به یکی بگو کمرتو اروم ماساژ بده بیشتر استراحت کن سرپا نمون اصلا
بنظر من حتما با دکترت مطرح کن ببین چی میگه

2 Likes

مریم دقیقا منم اینجوریم از درد نمیتونم راه برم من ایندفع که رفتم دکتر میگم برام شکم بند بارداری بنویسه

1 Likes

یعنی برم بیمارستان اخه حرکتم میکنم حس میکنم ازکمرتا بیکینیم درده

خیلی بده ادم میترسه

1 Likes

اگه سختته بری زنگ بزن مطب یا بیمارستان ببین چی میگن شاید نیاز به معاینه باشه ببینن انقباض داری یانه

1 Likes

آره منم موندم چیکار کنم بخدا خوابم ندارم انقدر از این پهلو به پهلو میشم

1 Likes

انقباض دقیقا چیه

منممممم :sob:

1 Likes

فکر کنم همون سفت و شل شدن باشه ؟:thinking:مطمئن نیستم

1 Likes

شکمت سفت بشه همراه بادرد ، اینا نباید فاصله اش منظم باشه
ان اس تی بدی مشخص میشه. که انقباض داری یا نه

1 Likes

ن انقباض ندارم

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.