کلومیفن و دختر زایی؟؟؟

سلام
من امروز رفتم دکتر و بهم قرص استروژن و کلومیفن و متفورمین داد با اینکه هیچ مشکلی ندارم نه کیست دارم نه تنبلی
فقط گفتم میخوام بچم دختر بشه
کلومیفن واقعا تاثیر داره روی جنسیت جنین ؟؟؟

البته متفورمین رو پنج ماهی میشه میخورم

واقعا کسی نبود جواب بده؟؟؟
کسی بوده با این قرص بچش دختر شده یا دوقلو؟؟

نشنیدم تا حالا ولی ب جنسیت ربطی نداره، حالا دوقلوی رو نمیدونم چون کلومیفن باعث تحریک تخمک میشه کسی ک مشکلی نداشته باشه،شاید تعداد تخمک بیشتر آزاد کنه چون در هر دوره فقط یک تخمک ازاد میشه

1 Likes

منم نشنیدم
و میدونم ک احتمال چند قلویی رو میبره بالا فقط

1 Likes

من خیلی دوس دارم دوقلو

ای جان :heart_eyes:

دکتر منم قرص کلومیفن ک همون امید میشه داده واستروژن درحالی ک مشکلی نداشتم ن کیست ن تنبلی،،فولیکولامم خوبع

دکتر میگفت فولیکولات خیلی خوبن احتمال چندقلویی داره

ولی نمیدونم چراباردارنمیشم

بااین قرصاجوشم میزنم حتی زیرگردنم

بچهامن قراره ۱۳سیکل برم سونوک میشه جمعه میشه ی روزجلوتریاعقب تررفت

اره میشه
روز سونوی منم جمعه میشد :rofl::rofl:
روز پنجشنبه وقت گرفتم و رفتم

ان شالله

منم همینطورم دیگه فولیکول هام‌گفت عالیه مشکلی هم‌گفت نداری
شما چندوقته اقدام کردی

اخه تو عوارض قرص نوشته بود دخترزایی و چندقلو زایی
واسه همین میخواستم ببینم کسی بوده که مصرف کنه و دخترشده باشه

سلام عزیزم
اصلا توصیه نمی شود که بدون داشتن هیچ مشکلی از این قرص استفاده کنید، این قرص برای موارد درمانی و در مواقع تحریک تخمک گذاری در کسانی که مشکل تخمک گذاری دارند است و کسی که هیچ مشکلی ندارد استفاده بی رویه از آن باعث ایجاد کیست در او می شود که خطرناک است. به علاوه این که این قرص باعث دختردار شدن شود، قطعی نیست. روش های دیگری که بی خطر هستند نیز وجود دارد، مثل تغییراتی در تغذیه یا زمان نزدیکی و … اما باید در نظر داشته باشید که هیچ روشی صد در صد نیست و فقط روش آی وی اف در تعیین جنسیت قطعی است که هزینه زیادی دارد.

سلام نیلوفرجون
من دکترم بهم این قرص رو داد هم کلومیفن هم استروژن ولی بعم گفت که مشکلی نداری و خیلی هم برای بارداری اماده ای

نمیدونم دلیل این کارشون چی بوده. وقتی مشکلی نیست نباید دارو مصرف کنید

شاید به خاطر اینکه ۵ماه بود متفورمین میخوردم میخواسته سریعتر نتیجه بگیره
نمیدونم خودمم

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.