کلومیفن رو از چندم سیکلتون خوردین

سلام دخترا
کدومتون از کلومیفن استفاده کردید و از چند سیکلتون خوردین؟
تا چند روز استفاده کردین؟
دوز مصرفتون چند بود؟
و مشکلتون چی بود که این قرص رو نوشتن براتون؟
آیا برای عدم وجود فولیکول هم تجویز میشه

فاطی سر خود نخور کلومیفن خیلی عوراض داره از روز پنجم پری شبی یبار بار اول میدن پنج تا

2 Likes

سلام ،من تنبلی تخمدان دارم،دکتر بهم کلومفین از شب ۳پریودیم تا۷شب نوشت شبی یه دونه،همراه با استردیول

کلومفین واسه تحریک تخمک گذاریه

سلام عزیزم
اصلا سرخود استفاده نکنید چون عوارض داره

اگر تخمک‌گذاری‌تان نامنظم است یا در کل تخمک‌گذاری ندارید، کلومیفن می‌تواند به شما کمک کند، به خصوص اگر دچار سندرم تخمدان پلی‌کیستیک (PCOS) باشید (اگر شما سندرم تخمدان پلی‌کیستیک دارید و به نظر می‌رسد این درمان برایتان مفید واقع نشده، پزشک ممکن است همچنین متفورمین یک داروی تحریک کننده ترشح انسولین است را به شما بدهد تا کمک کند که بدنتان به کلومیفن پاسخ دهد) . شما همچنین ممکن است کلومیفن (و دیگر داروهای باروری) را قبل از تکنیک‌هایی مانند لقاح آزمایشگاهی (IVF) امتحان کنید تا چندین سلول تخم را برای پرورش داشته باشید.
کلومیفن همچنین می‌تواند به مردان با عدم تعادل هورمونی (که اغلب از مشکل در غده هیپوفیز یا هیپوتالاموس ناشی شده است) کمک کند. این افراد اغلب از تعداد اسپرم کم یا کیفیت اسپرم ضعیف یا اسپرم با تحرک کم رنج می‌برند. از مشکلات اسپرم و ناباروری مردان بیشتر بدانید.

عزیزم شما منظورتون از عدم وجود فولیکول، فولیکول بالغه؟

1 Likes

خانم حکیمی
ماه قبل 15سیکلم کیت زدم منفی شد 18سیکلم رفتم سونو گفت فولیکول نمیبینم تو برگه سونو حتی ننوشته بود فولیکول کوچیک هست اصلا چیزی ننوشته بود گفت تخمدانهات سالمع و پلی کیستیک نیستی منو فرستادن آزمایش هورمونی بدم مثه تیرویید پرولاکتین و بقیه چیزا همه چیم نرمال بود با خودم گفتم شاید آزاد شده اما چون تو سونو گفته بود مایع آزاد یا جسم زرد دیده نشد گفتن امکانش نیست آزاد شده باشه
پریودم یکم نا منظمه اما خود به خود پریود میشم ینی بدون مصرف دارو
این ماه امروز روز 12سیکلم کیت زدم باز منفی شد به معنی واقعی کلافه شدم.

عزیزم جواب داده بهت اثری داشته؟؟

خواستم همیطوری بدونم تا 20سیکلم کیت میذارم اگر مثبت شد که هیچ اگع نشد میرم دکتر بهش میگم احتمالا میگه کلومیفن خواستم بدونم چقد تاثیر داره همیطوری یکم دربارش بیشتر بدونم
من که تخمک گذاری ندارم هر چی بخورم اصن فایدع ای نداره

شاید قبل از 15 تخمک گذاری داشتید
چون پریودتون نامنظمه خیلی سخت میشه فهمید تخمک گذاری کی انجام میشه باید سونوگرافی سریالی انجام بدید
البته در بعضی مواقع اصلا تخمک گذاری اتفاق نمی افته

از مشاوران مامایی دکتر همراه هم یه مشورتی بگیرید بد نیست
02170701050 با تلفن ثابت تماس بگیرید لطفا

ممنون خانم حکیمی تلفن ثابت ندارم باید چیکار کنم؟

خواهش می کنم عزیزم
به شماره 09034058832 در تلگرام یا واتس اپ پیام بدید همکارم راهنمایی تون می کنن

آره خیلی نامنظمه سیکلم تو این 8ماه که یادداشت کردم بین33تا40روز متغییر بوده

1 Likes

فدات شم عزیزم مرسی برام دعا ون لطفا

1 Likes

خواهش می کنم
چشم

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.