کفش اسکیت خریدم ممنون راهنمایی کنین

بچه ها واسه پسرم کفش اسکیت گرفتیم فروشنده گفت تا سایز ۴۰ میتونه بپوشه الان خودم سایز ۳۹ هستم پام نمیشه بنظرتون بدم بزرگشو بگیریم والا ۴ میلیون پولش شده هر سال که نمیتونم بخرم

5 Likes

به نظرم بزرگترشو بگیر
چون اسکیت بسته میشه سفت میشه حتی بزرگ‌باشه هم میشه پوشیدش

4 Likes

اره بزرگ بگیری بهتر

۲۰۲۱۰۶۰۹_۲۰۳۰۴۸

6 Likes

منم همینو میگم عزیزم

1 Likes

اسکیت ۴ ملیون :neutral_face::neutral_face::neutral_face:
پشم هایمممممممم :no_mouth:

3 Likes

بخدا من بدتر از تو :neutral_face::neutral_face: من خواستم از دیوار بگیریم همسرم گفت بزار بچه خودش باز کنه بدنه اش خیلی مقاوم هستش همه جورش هست ۲ میلیون هم داشت ولی تایرهاش فرق میکرد و پلاستیک بود با کل وسایلش ۴ میلیون و خورده در اومد یه دونه کلاه شو ۵۰۰ میگفت :expressionless::expressionless::expressionless:

5 Likes

یا پیغمبر :no_mouth:
منی ک اسکیت هامو مففففت دادم رفت :gun::expressionless:

3 Likes

16232555402226544076982889968870
ببین زرواتا بنظرم میگفت زدم از اینترنت هم قیمت گرفتم ۳ و خوردی نوشته با تمام وسایلش مچ بند وکلاه …شد ۴ تومان

7 Likes

من بچه نمیخوام :sob:
خیلی گرونهههههههههههه

1 Likes

:expressionless::expressionless:نگه میداشتی چرا دادی رفت میدادی فردا دخترت بزرگ میشه بهش دیگه یه جور اسکیت بود گفت ۹ونیم میشه گفتم آقا همین خوبه بده بریم :neutral_face:

1 Likes

سایزش کوچیک بزدگ میشه اینا
بااون دکمه مشکی

1 Likes

چ میدونستم انقد گرون میشه :cry:
ب خدا همش ۴۰ تومن گرفته بودمش با کلاه و زانوبند ایناش
دکمه گوه خوردم کجاااااسسسستتتتتتتت :sob::sob::sob:
سالم هم بود
رنگشم صورتی
ای خدااااااا :sob::sob::sob:

الان به همسرم میگم ۸ تا بچه میخوای میگه آره تو بیار :neutral_face::neutral_face:بخدا یه هفته نیست فقط چرخ های دوچرخه شو عوض کردیم ۱میلیون فقط لاستیک هاش شد

1 Likes

دلمو خون نکن :cry:
اون روز ماشین بچه نگاه میکردم از این برقیا
عاشقشونم. پارسال ۳ تومن بود الان
۷ تومن
۸ تومن
۱۲ تومن

2 Likes

من حدود ده سال پیش گرفتم ۷۰۰تومن:expressionless::neutral_face::expressionless::neutral_face::expressionless:
چقدر محشربوددددد
حیف تواتیش سوزی سوخت:disappointed_relieved::disappointed_relieved::disappointed_relieved::disappointed_relieved::disappointed_relieved:

3 Likes

آره عزیزم زدم بزرگ شد به زور پای من ۳۹ هستش میاد به پام میگم الان بچه چند سال میتونه بپوشه

1 Likes

اهان بزرگش کردی بازم پات نشده
پس به نظرم بهتره عوضش کنی

1 Likes

یاخدا یه چند سال پیش با این پول میشد ماشین واقعی گرفت :tired_face::tired_face::tired_face::tired_face:

1 Likes

چیش سوخت اون چیه

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.