کفایت شیردهی

دوستان وضعیت شیردهی شما بعد زایمان چطور بود یا هست؟من الان نوزادم ۱۱ روزه است ولی به وزن ابتدای تولد نرسیده.دکتر میگه وقتی از یک سینه شیر میدی از سینه دیگر باید قطره قطره شیر بیاد.ولی برای من اینطوری نیست.قطره شیرافزا گرفتم.شما هم میشه راهنمایی کنید.

1 Likes

براى منم تا الان هنوز وقتى از يكى سينم ميدم ازاون يكى نمياد ميگن از ماه دو به بعدكم كم ميشه منم قطره شيرافزا ميخورم
شما هرچندساعت يه بار شيرميدين تا چنددقيقه ؟

منم قرص شیرافزا خوردم هنوزم سه ماهس بچم شیرم کمه الان عرق رازیانه خریدم

من خود رازيانه رو دم مى كنم هرروز مى خورم با دلستر

چه جورى متوجه ميشين شيرتون كم شده ؟
ميگن بعضى ها با برنج شيرشون زياد ميشه بعضى ها با ابگوشت ، من هردورو مى خورم ولى هنوز نفهميدم با كدوم بيشتر ميشه :thinking:

من هر وقت نوزادم بخواد.هر ۲تا۳ساعت معمولا میخوره.گاهی تا ۲/۵ ساعت سینه رو میگیره.البته تمام مدت نمیخوره .دکتر گفت وزن نگرفته تمام اعتماد بنفسم گرفته شد و احساس بیکفایتی پیدا کردم.انگار که شب بیداریام همه بیخود بوده

نه عزيزم هنوز زوده بهداشت اين حرفو زد ؟
به من دكتر گفت وزن ٣٥ روزگيش براى وزنگيرى ملاكه

خودرازیانه اثر میذاره برات؟والا منکه فشار میدم خودم قطره قطره میاد دیگه دارم سکته میکنم از اینحا میفهمم شیرم کمه که دوستام میگن ماشیرمون انقد زیاده میدوشیم میریزیم بیرون ولی برا من خیلی خیلی کمه.ن بابا برنح ژیاد نمیکنه که.

نه متخصص اطفال

منم از خودم واقعا متنفر شدم احساس میکنم مادر نیسم احساس گناه میکنم که شیر ندارم من شیر خشک میدم

براى منم مثه شماى
منم با دست فشار بدم مياد همين ولى اگه سير نشن ميافتن به گريه

هم رازيانه دم مى كنم هم قطرشو دراون حد كه مى گن وقتى شير ميدى ازاون يكى هم مياد نيست نمى دونم چكاركنم

دکتر به من گفت همین که مدت زمان زیادی سینه رو میگیره و میخوابه ولی زود بیدار میشه یعنی شیرت کمه

دكتر بمن گفت اگه درروز ٤ بار پوشك رو عوض كنم و شكمش خوب كار بده و وزن گرفته باشه شير خوبه

عجب دخترمنم سينمو خيلى مى گيره يكسره مى خوره واقعا خسته كننده مى شه زود هم بيدار ميشه
امروز تو نت خوندم از علائم رفلاكسه
نوزاد يه ماه بايد پنج تا ده دقيقه شير بخوره پرخورى زياد نشونه دلدرد و از علائم رفلاكسه

منم هم قطره هم دم کرده میخورم.کلافم کرد دکتر.
ممکنه بخوادبراش آزمایش بده.میگه روزی ۳۰ گرم باید وزن بگیره.فردا باید ببرم اگر ۱۰۰ گرم اضافه نکرده باشه،میخوادبررسی بیشتر بکنه.

ان شالله كه فردا ببريش وزن گرفته باشه
منم هفته ديگه بايد ببرم براى وزنش

1 Likes

ممنون شادی جون

1 Likes

اره دیگه مال منم زود زود بیدار میشه میفهمم گرسنس

مال منم که اصلا نمیاد ازسینه دیگم شیر

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.