کشف حجاب نگار جواهریان و رامبد جوان

زن رامبد جوان بارداره میخاد زایمان کنه باهم رفتن کانادا ک دخترشون اونجا دنیا بیارن ک بچه تابعیت کانادا رو بگیره. حالا ی عده میگن زندگی خصوصیه و نباید دخالت کرد ی عده هم میگن کسی ک دم از وطن پرستی میزنه، تو رسانه عمومی فقط داره تظاهر میکنه و مردم رو فریب میده رفتار خودش جور دیگس. عده دوم صرفا چون سلبریتی هست و داره روی مردم تاثیر می ذاره از تظاهر و دو رویی و شعار دادن ( فقط واسه مردمه نه خودشون) دارن انتقاد میکنن

1 Likes

اینکه زنش کشف حجاب کرده کار خوبی نیست ولی ما نمیتونیم چیزی بگیم در جایگاه قضاوت نیستیم ولی از جایی که کار اینا انقدر رسانه ای شد حتی اخبار ۲۰،۳۰پخش شد به نظرم کارشون باعث بدبختی کسی نشده گناهیم باشه خودشون جواب میدن ولی اونا که خون مردم کردن توشیشه چرا انقدر رسانه ای نمیشن

2 Likes

ععععجبااااا چه شکار لحظه هایی شده

چرا میگی اشتباه کرده
به حجاب اعتقادی نداره
رفته کانادا همرنگ جماعت شده

دورویی که بین ایرانیا مخصوصا مجریا بیداد میکنه
اونا مجبورن حیطه شغلی و زندگیشونو از هم جدا کنن
چیزی که تو رسانه میگن حرف دلشون نیس چیزیه که بهشون دیکته میکنن که بگن واسه همونه که انقد بین گفته و عملشون تفاوت هست

3 Likes

متاسفانه همه این دورویی ها برای مطرح شدن و پول درآوردنه
ریز و درشت جامعه‌اینجورین
فقط رامبد جوانه که دستش رو شده

3 Likes

من خودم شخصا نظر خاصی ندارم و برام مهم نیست. رامبد خیلی کارا میکنه. شخصیت محبوب من نیست و دنبالش نمیکنم

1 Likes

دیگ همه دردای مردم حل شده مونده این😂

1 Likes

منم خامله شدم عزيزم اگ منو يادتون باشه شما چند ماهتون شدن الان هفت ماهين يا هشت؟؟؟

2 Likes

ما مشکلاتمون در حد لالیگا رفع شده الان مشکلمون زاییدن نگار جواهریانه :joy:
بسه بابا ما خودمونم باشیم همین کارو میکنیم

2 Likes

سلام من هفت ماهم تکمیل شده عزیزم رفتم 8ماه

خداروشکر آها یادم اومد شمارو یه بار باهم گرم صحبت بودیم

از اول اینو خوب تصمیم گرفتیم و یاد گرفتیم که حتی توی زندگی خودمون طبق میل کسی نه آشپزی کنیم و نه لباس بپوشیم حالا یه عده به زور میخوان چادر بندازن سر کسی یا روسری بندازن تا همینجاشم قبول کردیم…زیاد کردیم…ما آریایی هستیم آریایی !!! ما از ملت های کوروش کبیر هستیم نه ملت های عرب از اول گفتن عیسی به دین خود موسی هم به دین خود حالا هرکی از حرفم راضی نیست حرف دلشو بزنه زیر نوشتم… نوکر امام حسین و امام رضا هستم ولی زیر بار تصمیم هیچ آخوندی نخواهم رفتو بس…

5 Likes

بالاخره نسبت به شرع گفتم که اگه کاریم کردن گناهش پای خودشون

2 Likes

اره واقعا هرچی میکشیم از دورویی ادماس حالا اینا کوچیکشن بزرگتراش بدترن

1 Likes

من فک میکنم این عکس نگار جواهریان نیس فقط شبیه بهش هس
نمیشه قضادت کرد

اره به نظر منم نیس اصلا اونا با هم راه نمیرن

اره
الله و اعلم
:slight_smile:

1 Likes

خاک توسرش.عجب زمونه ای شده زنشو لخت میذاره توخیابونا بچرخه باهاش واقعا ک .

1 Likes

چقدر شکم زنش کوچیکه😁

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.