کسی که تخمدانهاش کوچیک شدن درمان داره؟

سلام.کسی که تخمدانهاش کوچیک شدن درمان داره؟ این داروهایی که دکتر داده واقعا تاثیری داره؟با این مشکل بالاخره میتونم بارداربشم؟

اره عزیزم امکان باردارشدنت هست نگران نباش بااسترس بیشتربه خودت ضربه میزنی قرصاتومصرف کن وبیخیال باش ایشالاکه نتیجه میگیری

1 Likes

سلام عزیزم
نگران نباشید فقط باید به متخصص زنان و نازایی مراجعه کنید تا درمان های مناسب براتون صورت بگیره. بله امکان بارداری هست

1 Likes

سلام عزیزم نگران نباش اکثر خانوما این مشکلو‌دارن حتی منم این مشکلو دارم ولی دیر رفتم پیش یه دکتر خوب و متخصص ولی هنوزم دیر نیست سریع برو پیش یه دکتر خوب بعد ترو میفرسته بری سونو گرافی تاببینه سایز فولیکول تخمدان هات چقدره بعدش بهت طبق سونو گرافی قرص میده تا مصرف کنی .منم اولین ماهمه دارم قرص میخورم .به خدا توکل کن خانومی

1 Likes

اکثر خانومایی که مشکل تنبلی تخمدان دارن .با قرص نتیجه گرفتن و باردارشدن حالا نمیدونم من خودمم در انتظار بارداریم با قرص ها

1 Likes

و یه‌چیز دیگه حتما یه آزمایش کلی هم برو.تیرویید و کشش ادرار و …اصلا بری دکتر فکر کنم اینارو هم برات بنویسه چون خیلی خوبه.شاید تیرویید داشته باشی اونم با قرص کنترل میشه چون تیرویید هم رو بارداری خیلی تاثیر داره و حتی اگه باردار بشی خدایی نکرده تیرویید داشته باشی سقط میکنی .پس حتما برو یه دکتر متخصص زنان تا همه ی اینارو کنترل کنه برات

1 Likes

رفتم پیش دکتر خوب.بهم قرص داده.تیروئیدندارم.ازمایش دادم

خوب پس زیر نظر پزشکت قرص هاتو مصرف کن عزیزم

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.