کسی وام مستاجری گرفته؟

سلام دوستان کسی وام مستاجری گرفته چجوریه کجا باید رفت چیکاربایدکنیم چندروزه میدن؟؟

2 Likes

منم داداشم دیروز گف دوستش برداشته گفتم بپرسه گویا گقته قبلا ثبت نام کردیم

1 Likes

چجوریه؟؟
قسط وام سخته
اگه می تونین جای کوچیک تر برین
اما زیر بار قسط نرین
البته ببخشید دخالت کردم :heart::heart_eyes::heart::heart_eyes:

2 Likes

با این همه جهاز ک نمیشه جای کوچیک گرف البته انچنان هم بزرگ نمیگیریم برا ما ۷۰ متره ۴۰ دادیم ماهی ۲۰۰ الان ۲ ماه دیگ وقتمون تموم زیر ۷۰ ملیون نیس تازه بالا شهرم نیستیم

2 Likes

کاش همون قسطو بذارین اجاره بیشتر بدین
قسط دادن خیلی بده
البته امیدوارم هر اتفاقی براتون بیفته بهترین باشه
و. انشاالله خیلی زود خونه دار شین :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

2 Likes

اجاره از جیب میره اما باز قسط تهش به خود ادم میمونه تازه اگ اونم بدن خدا لعنتشون کنه با دو نیم حقوق و این همه گرونی زندگی خیلی سخته

2 Likes

اره اجاره ها خیلی بالایه پول پیشم زیاد میخان همه جا ما امسال دقیقا دوبرابر کرده

1 Likes

ای بابا
آره می فهمم
خودتونم نمی تونین کار کنین؟؟
ایشالا همه چی بهتر و بهتر شه :heart:

1 Likes

نه همسرم اجازه نمیده متاسفانه

1 Likes

ای بابا کاش بذارن :sob:

1 Likes

خخخ خدا بزرگه ما هم یه تصمیمایی تو زندگی داریم خدا بخواد و حل بشه انشاءلله خوب میشه

فقط میخوام بدونم کسی گرفته یانه .خب قسط وامو بدیم میدونیم پولش به خودمون برمیگرده ولی اجاره سالی ۷تا ۱۰میلیون میره تو جیب صابخونه ماهی ۷۰۰اجاره میدیم اگه پول پیش بیشتر داشتیم رهن پیدامیکردیم یا حداقل اجاره کمتربدیم خدا نگذره ازشون من توروستا هستم اجاره یک میلیونی میگیرن با پیش ۳۰به بالا با خونه داغونتر از خودشون

1 Likes

شوهرم زیر ۳تومن درآمدداره مرده شور این مملکتو ببرن که بفکر مستاجرا نیستن ای خدا

1 Likes

چی هست من تاحالا نشنیدم

1 Likes

من برای وام تعمیرات خونه رفته بودم بانک ملت دیدم یه خانمی داشت کاراشو میکرد که بگیره ولی دقیق نفهمیدم انگار باید ثبت نام کنید و ضامن هم میخواست ظاهرا قرار نیست مثل وامهای دیگه خیلی سخت بگیرن . یه شعبه بانک برو یا اگه سخته بهشون زنگ بزنی هم جواب میدن شرایط رو بپرس

1 Likes

اول از همه باید تو سایتشون درخواست بدی شرایطشو داشته باشی قبول میشی و بانکت انتخاب میشه بعد باید بری بانک بستگی به بانک داره چه مدارکی ازت بخوان ما یجور مدارک ازمون خواستن پدر شوهرم یه چیزای دیگه ازش خواستن چون بانک های متفاوتی رفتیم بعدشم که مدارکتو تکمیل کردی برات نوبت میذارن بری ضامن ببری و چن هفته ای طول میکشه
ما قول نامه و ضامن و چک و قول نامه خود ضامن و کپی تمام مدارک شناسایی رو ازمون خواستن و البته فیش حقوقی ضامن

1 Likes

من شنیدم ضامن نمیخوان فقط سفته میگیرن

1 Likes

بستگی به بانک داره مثلا ما اینجا بانک ملی رفتیم گفتن حتما ضامن با گواهی کسر حقوق بانک ملت رفتیم گفتن فقط یکی بیارین چک داشته باشه بازاریم باشه مهم نیس
خودشون میگفتن به دستور رئیس شعبه مربوطه
من شماره چنتا بانک رو گرفتم زنگ زدم ببینم کدوما با چک قبول میکنن بعد همونو تو سایت برا شعبه موردنظر انتخاب کردیم

بدون ضامن هیچ جا نمیدن ولی یه بانک سخت میگیره یکی سخت نمیگیره همونطور که دوستمون گفت بانک ملت سختگیریش کمتره و بیشتر راه میاد.
حتما قبل از انتخاب شعبه به اون شعبه ی بانک زنگ بزن و شرایطشو بپرس

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.