کسی هست که بعد از چله بری باردار شده باشه؟

دوستان کسی هست که بهش گفته باشن چله افتاده روش و چله بری کرده باشه بعد از اون باردار شده باشه؟

3 Likes

عزیزم اینا خرافاته و بستگی به اعتقاددتت داره…
جایی دیدی اهل بیت یا بزرگانمون چیزی به اسم چله و اینا ازش نام برده باشن؟؟؟
توکلت به خدا باشه عزیزم.

2 Likes

اره عزیزم من

2 Likes

از کجا اون وقت فهمیدن چله بهتون افتاده؟؟؟
یعنی چکاری کردین که بهتون افتاده؟؟
چجور رفع شد؟

1 Likes

رفتم جای یه دعانویس گفت چله روته چل وبریدبرام دعاهم بهم دادگفت بعدچهل روزباردارمیشی همونطورهم شد

4 Likes

جدا به این چیزا اعتقاد دارین؟؟؟
چیکار کردین که چله افتاه روتون؟

1 Likes

من اعتقاددارم بعدازاین هم بیشترپیداکردم گفت ازبعدزایمان اولت روت افتاده

3 Likes

این چیزیه ک از قدیم بوده درست یا غلطش بستگی ب اعتقادات خودت داره. من ب ینفر زنگ زدم ک شمارشو بچهای همینجا دادن.گفتش ک اره چله داری. منم پیگیرش نشدم توکل بخدا. اصن دوسندارم دنبالش برم ایشالا ک زودتر حامله میشم مجبور نشم اون راهم امتحان کنم

3 Likes

انشالله بارداربشی بزودی عزیزم بنظرمن ماکه این همه خرج دکترامیکنیم یه بارهم این راه وبریم ببینیم چی میشه

4 Likes

اره عزیزم این جیزارو امتحان نکن اصلا بسپار دست خدا.دیگه نعوذبالله بالاتر خدا که نداریم…
همش بستگی به اعتقاداتت داره.هیچ جای احادیثم چنین چیزی نیومده.نوکل بهترین چیزه.شیطونم هی آدمو وسوسه میکنه.پناه برخدا هرچی اون میخاد…

3 Likes

عزیزم آدم نباید پای چنین آفرادی رو به زندگیش باز کنه.این دعانویس ها معلوم نیس واقعا کی هستن.بیشترشون با جن های بد سروکار دارن.میان یکاری و یه مشکلی واست حل میکنن ولی دور ازجونتون یه بلای دیگه میندازن به زندگی

2 Likes

البته که خدابایدبخوادتوکل به خدا…اماایناهمه وسیله ان چه دکترچه دعانویس

4 Likes

واسه من که خوب بودخداروشکر.این دعانویس هم شناخته شده بودرفتم پیشش وگرنه شوهرم نمیزاره جای هرکسی برم اونم اعتقادنداره

4 Likes

عزیزم از کجا میدونین اخه.چرا آدم پیش اهلش نره؟؟این همه ما علمای بزرگ داریم اونا بهتر میدونن یا دعانویسی که معلوم نیس هزکجا این چیزهارو بلده؟شاید اولش ادم بگه کارم حل شد ولی بعدا و به مرور زمان متوجه مشکلات بعدش میشن خدایی نکرده. هرکاری رو باید به اهلش سپرد عزیزم.

1 Likes

این دفعه اول بودکه رفتم ولی دیگه سعی میکنم هیچ وقت پیش دعانویس نرم

2 Likes

حرفات ترسوندم :weary:

1 Likes

بایدم بترسی عزیزم…همونطور که گفتم اینا باید با عالم غیبی چیزی در ارتباط باشن تا بفهمن.آدمای مذهبی با دعا و عرفان و تقوا پیش خدا این علم رو بدست میارن فقطم بعضی هاشون که مقرب باشن.
ادمای بد هم حتما باید به مقدسات توهین کنن نعوذبالله قرآن پاره کنن یا بشینن روش تا جن هارو به خدمت بگیرن برای این اوامر ولی در اخر این ادمان که برده ی اونا میشن.
اصلا و ابدا کارتونو بدست اونا نسپرین.اینایی که گفتم تموما حقیقته میتونین از علمای دین بپرسین.
انشاالله زیرسایه خداوند باشین

4 Likes

نه دوستان من ی فرد مذهبی میشناسم ک از قدیم و پدرشون همه قرآن دست گرفتن و گره از کار بنده های خدا باز میکنن خانوادم از قدیم آشنایی داره باهاشون. قرآنش از جدش به ارث رسیده. سر قرآن باز میکنه با هیچ چیزی جز خدا و قرآن در تماس نیست. نیت هم ک میکنی فقط سر قرآن باز میکنه و از رو اون میگه. من پدر بزرگ خودم ی چیزایی بلد بودن مثلا برا مال گم شده و اینا یا فال نخود. چون مکتب رفته بودن و قرآن خوندن یاد گرفته بودن ولی فوت شدن

5 Likes

من منظورم رمال نبود منظورم از رو قرآن بود.
زینب جان به شما گفت چکار کنی؟

3 Likes

آره من خیلیا رو میشناسم بعد چله بری باردار شدن

6 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.