کسی هست که بارداری دوقلویی رو گذرونده باشه؟ 😍

اگه کسی هس لطفا راهنمایی کنه منو
هفته ۳۲ هستم نمیتونم دراز بکشم بخابم چون جنین ها میوفتن روهم دکترم میگه خطرناکه نشسته بخاب
و منم
وقتی صاف میشینم شکمم سفت میشه و وقتی هم پشتم بالش میذارم تکیه میدم بازم سفت میشه شکمم
حالا موندم چیکار کنم:slightly_frowning_face::slightly_frowning_face::slightly_frowning_face::slightly_frowning_face:

5 Likes

@u561583

1 Likes

وای خدا جونم:star_struck::star_struck:خدا حفطشون کنه :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:
یعنی حتی به پهلو هم نمیتونی بخوابی:thinking::thinking:

1 Likes

الهییییی:rofl::heart_eyes:

1 Likes

اییییی جووونم…دوتا بالشت بزرگ بزار زیر سرت حالت نشسته طور بخواب اونم رو دست زیر شکمت یه چی نرم مث ابر یا پشم و شیشه باشه توش بزار بعد لای پا هات هم یه چی نرم…

2 Likes

:pray::pray::heart::heart:بسلامتی بغل بگیریشون بزودی

راهش همینه که گفتم گلم:kissing_closed_eyes::kissing_closed_eyes:

ای جونم بسلامتی بغلشون کنی

1 Likes

:heart_eyes:ای جانم عزیزم سخته خیلی اره ولی میگذره

وای خداااا:heart_eyes::joy:تاحالا ب اینش فکر نکرده بودم

1 Likes

عزیزم جنین میوفته رو هم ولی خطری نداره چون مگر اینکه کیسه هاشون یکی باشه در این صورت نشسته هم برات خوب نیس اصلا همون مایل ب پهلو بخواب چیزی نمیشه

1 Likes

ککیسه هاشون جداس عزیزم اخه خیلی دست و پا میزنن اون موقع همم سفت میشن یجوری که قشنگ تو خاب حس میکنم

2 Likes

فدات بشم عزیزم همچنین
ولی هیچ جوره نمیتونم بخابم همشو امتحان کردم کلا میترسم به پهلو که درلز میکشم انگار دست و پاشون میزنه بیرون از شکمم

1 Likes

گلم منم اواخر بارداری شکمم سفت میشد ی جنین بود:confused:کلا جای بچه تنگ میشه اون اخراش …

:joy::joy::joy::joy:ای جونم منم همینو حس میکردم طبیعیه بنظرم براهمه یجوره برا دوقلو سختر میشه

اي جان جنسيتشون چيه؟

میگن بچه هایی ک تو ی کیسه ان همسان میشن

ممنون عزیزم :heart_eyes:
ارع:unamused:

1 Likes

خیلی استرس دارم واقعیتش نمیدونم چیکار کنم دیگه

1 Likes

برا من غیر همسانن کیسه شون جداس

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.