کسی هست کمک کنه😭😭😭

بچه هاامروز عروسی دعوتیم چشام جوری پف کرده از گریه ک نگو تاشب چطورکارکنم بره روی بازوم هم یکم کبودشده راهی واسه ازبین بردن اینامیدونین ؟

سلام برای پف چشمت یه چای کیسه ای دم کن ولرم شد کیسه شو بذار رو چشمات.براکبودی بازو هم با کرم وپن یه بلای شرش بیار که دیده نشه:wink::wink::wink:

ممنون اما چای کیسه ای خونه نیست:unamused::unamused::unamused:

چرا گریه کردی؟

قاشق بزار تو یخچال سرد که شد قسمت برآمده قاشقو دو سه دیقه بزار زیر چشمت

باش ممنون

گریه کردم اخه باشوهرم دعوا کردم اونم تابه حال ب من دست بلند نکرده هاخدامیدونه ازروشوخی دستمو فشار دادکبودشده حالا میگم اخه قراربودمن برم عروسی چرااینطورکردی بعدشوخی ب ی دعوای بزرگ تبدیل شد

بعد مادرشوهرم اومد اونم بیرون کردم ما ی دعوای کوچیک کردیم بعدشوهرم گریش گرف پیشش گریه کرد ببخشید ها کثافت مادرشوهرم میگه فرداببرم دادگاه تمومش کنم هه گفتم جدآباد تونمیتونه گوهم بخوره چ برسه خودت لطفاااااابیرون

:angry::angry::rage::rage::rage:
:angry::angry:

چه ادمیه مادر شوهرت فقط منتظر سوژه ست زندگی پسرشو خراب کنه البته ببخشیدا

عزیزم اشکال نداره تو همه ی زندگی ها حتی عاشق ترین زوجا هم دعوا دارن سعی کن هیچوقت تو عصبانیت نه با شوهرت نه با خانوادش صحبت نکن یکم آروم ک شدی بعد حرف بزنین تا مشکلات حل بشه. مادر شوهرت با خودت لج ننداز گلم هر چقدم بد باشه موش بدونه بازم سعی کن به زبون شیرینی باهاش ارتباط برقرار کنی

1 Likes

کمپرس سرد.خیار . ماساژ آرام.اینا رو امتحان کن

باشه خیلی ممنون

ازهمتون خیلی ممنون دوستان اینجاحرف میزنم خودموخالی میکنم

خواهش میکنم عزیزم چ ببخشیدی هرچی میگی بگو این مادرشوهرادخالت میکنن حرص ادم درمیاد دیگه بقران میخواستم بزنمش شوهرم اومدجدامون کرد هنوز پررو پررو صبح اومده خونمون

شده غرورتو زیر پا بذاری و التماس شوهرت کنی باش آشتی کن و تو عروسی جلو مادر شوهرت کلی کلاس بذار تا دق کنه تا این باشه به کوچک ترین چیزی اسم دادگاه نیاره به اون چه

1 Likes

باشوهرم ک بعددعواآشتی کردیم حالا تماشاکنه مادرشوهرم چطورمیسوزنمش نشونش میدم انگار بهش زیاد میدون دادم

1 Likes

دعوا نمک زندگیه ولی بعضیام خودشونو نخود هر آشی میکنن

کار خوبی کردی نشون بده تو هر کاری دیگه دخالت نکنن

1 Likes

همیشه اینطورخیت میکنمش میره اسکل فک کرده پسرش چیه ک بهترازمن گیرش بیاد منم چون فرارکردم بابام خونه نمیذاره ک طلاق بگیرم یاقهرکنم وگرنه میرفتم

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.