کسی هاسکی داشته؟تربیت پذیره؟

مامان من داشت فوق العاده چموش و پر سر و صداست وترکیبی از گرگ فرمان پذیریش کمتره خیلی زوزه میکشه برای آب و هوای ایرانم مناسب نیست

1 Likes

سگ فقط گلدن رتیور باهوش مهربون صداش خیلی کم بهش سگ پرستار میگن خیلی خوبه
من ایشالله سال دیگه میگیرم یا گلدن یا شیتزو تریر

2 Likes

اره کاملا تربیت میشن من دوستم داره سه تا
اینا ها هاسکی‌هایی هستن که توی آب و هوای ایران به دنیا اومدن و بزرگ شدن برای همین مسئله ای ندارن با آب و هوا
اتفاقا سگ های دوست من خودشون می‌رن تو آفتاب میخوابن

1 Likes

آره قیافه شون کاملا به گرگ میکشه

من زیاد سگ نمیپسندم چون وقت ندارم خیلی بهش برسم و ببرمش بیرون هر روز

اره شرایط نگهداریش یکم سخته محیط بزرگ میخاد

1 Likes

من بیشتر وقتشو ندارم که باهاش وقت بگذرونم
چون اگه برای سگ وقت نذاری افسرده میشه مریض میشه

1 Likes

این پیام را انجمن پرچم‌گذاری کرده و بطور موقت مخفی است.

1 Likes

من عاشق این نژادم به روزم مونده باشه به عمرم یکی میخرم الان جاندارم و حیاطمون کوچیکه نمیتونه بازی اینا بکنه وگرن میخریدم

1 Likes

البته شوهرم مخالفت شدیدشم اعلام کرده :rofl:

1 Likes

:joy::joy::joy::joy::joy:

1 Likes

همون جوری که خانوادتون از پس تربیت شما برنیومدن ما هم چشم امیدی به بچه هامون نداریم میذاریم مثل شما بار بیان چه اشکالی داره :wink::wink:
الحمدلله شما با تربیتتون مشکلی ندارید ؟:cry: احتمالا مشکلی ندارید پس منم خیالم راحته بچه ام مشکلی نخواهد داشت از لحاظ تربیت :joy::joy:فقط یکم اطرافیانش اذیت میشن:anguished: که اونش دیگه به بقیه ربط داره :smirk:میخواستن یه وقت خلاف نظر بچه ام چیزی نگن :expressionless::expressionless:خدای نکرده که بچه ام دهنشو باز کنه چرت و پرت بگه :smirk::smirk::smirk::relieved::joy::joy::joy:

2 Likes

همسایه ما هاسکی داشت. تربیتم میشد ولی خب یه کم وحشی بود. تا یه غریبه میدید کولی بازی درمیاورد. آخرم دست صاحبشو گاز گرفت. محبور شدن بفروشنش

2 Likes

ان شالله جادار شدی هرچی دلت خواست بخر

1 Likes

انشالله
خیلیم میترسم که به جای اینکه بهشون خوبی کنم بدتر بهشون اسیب بزنم اونن تو تهران که هوا تابستونا اینقدر گرمه

1 Likes

خب نژادای دیگه هستن
اونارو هم امتحان کن

1 Likes

اینو دوس دارم :joy:

1 Likes

باید بری جای سردسیر
زبون بسته گرماییه

1 Likes

اره طفلی :slightly_frowning_face:

1 Likes

این پیام را انجمن پرچم‌گذاری کرده و بطور موقت مخفی است.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.