کسی نماز شب میخونه

دوستان کسی نمازشب میخونه من شنیدم جای ۱۱رکعت نمازشب میشه کمترخوند وحتی میشه ۳رکعتش کرد عایا کسی خونده اینجوری وچجوریه؟؟

2 Likes

آره عزیزم کلا نماز شب مستحبه میتونی فقط ۳ رکعت آخرش رو بخونی
یعنی یه دورکعتی و یه یک رکعتی

2 Likes

اهان خوبه بعد اون سه رکعتی چجوریه مثل نمازصبح ساده

ماه رمضونا میخوندم.

کلا ۱۱رکعته که میشه فقط سه رکعت آخر یعتی دو رکعت نماز شفع و یک رکعت نماز وتر خوند،یا تنها یک رکعت نماز وتر بخونی،اگه میخوای راحت باشه برات سخت نشه،نماز شفع مثل نماز صبح خونده میشه،نماز وتر هم یک رکعت حمد و توحید خونده میشه بعدش قنوت میگیری و سه مرتبه اللهم اغفر للمومنین والمومنات و للمسلمین و المسلمات میگی و ۷۰مرتبه استغفار و حاجتتو میخوای و ۷ مرتبه هذا مقام العائذ بک من النار میگی،بعدش رکوع و دو سجده و سلام میدی،اگه مفصل بخوای که یکم زیادتره،میتونی تو مفاتیح نگاه کنی گلم

2 Likes

مرسی عزیزم این عالی بود

1 Likes

قربونت گلم :kissing_heart:

1 Likes

آره عزیزم میتونی مثل نماز صبح بخونی
دقیقل همونطور که سحرجان گفت :hugs:

1 Likes

خداکنه ریا نشه. گلم اگر خدا قبول کنه من خیلی به نماز شب پناه میبرم و نتیجه اشم دیدم.

عزیز نماز شب ۱۱رکعته که فقط رکعت اخر که یک رکعت هست بنام وتر واجب هست.شما حتی وقتی نمیتونی کلش رو بخونی میتونی فقط وتر رو بخونی

نمازشب خیلی خوبه بخصوص میگن الان توبارداریم که وقفه نمی افته توروزام ۴۰ روز
منم شنیده بودم توقبر به عنوان یک نور جلوه میشه

3 Likes

من همون ۳رکعت میخونم واخری که وتره وواجب وکه قنوت داره :blush::blush::blush:

2 Likes

قبول باشه اسماجون واسه ماهم دعاکن تو نمازهای شبت

1 Likes

سلام میگن اگه چهل شب نمازشب بخونیدخدابهتون فرزندسالم میده

1 Likes

ی چیزی درمـــورد نماز شب بگم ؟؟؟؟خدا شاهده عین حقیقته. من چندسالی که نظامی بودم تو کیش.تک و تنها خیلی اذیت میشدم همش دوری همش غربت. ی مدت هرشب کارم شده بود نماز شب خوندن. خدا رو شاهد میگیرم همکلاسیام تو دانشگاه بهم میگفتن اسما ی مدته ی نور عجیبی تو صورتت مشخصه انگار .چکار میکنی؟؟؟؟ میگم مسخره ام میکنید ؟؟؟میگفتن بخداوندی خدا نه اما همین که وارد کلاس میشی صورتت اونقدر نورانی که ادم رو جذب میکنه. و من هیچی نمیگفتم و مطمئن بودم منه گنه کار منه روسیاه چطور میشه که اینطور باشم هزار بار تو آیینه نگاه کردم و هیچ نوری ندیدم . و هیچی جز نماز شب اینکار رو با صورتتون نمیکنه از دیدگاه دیگرون

2 Likes

چقدعالیه

:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: واقعا خوشابه سعادتت نمازشب خیلی خوبه

خیلی ابجی. الانم خدا میدونه دوست نداشتم بگم که ریا نشه. اما اگر گفتم بخاطر این بود که شما هم برید سمت نماز شب . چون واقعا معجزه میکنه . من سر پسرم هر چی میشد تو سونو و … فقط پناه میبردم به نماز شب خیلی میخوندم واقعا هم خدا نگاهم کرد. شما هم هر جا به در بسته خوردید فقط در خونه خدا رو بزنید. در خونه خدا موقع نماز شب هیچ وقت به روی بنده های گنه کارش مثل من بسته نیست

2 Likes

میدونم خداهیچ وقت بنده هاشو ول نمیکنه فقط ای کاش مافقط موقع مشکلات نمیرفتیم‌سمت خدا ای کاش همیشه توخوشحالی وناراحتی سمت خداباشیم
مرسی خواهرم حتما نصیحتت باجون ودل قبول میکنم وازت ممنونم

2 Likes

:+1::+1::+1::+1::+1:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.