کسی میدونه دلیل سوزش پرده بکارت واسه چیه؟

من نمیدونم دلیل سوزش در نواحی پرده بکارتم چی هست خیلی واسم سوال بود چیزی داخل گوگل پیدا نکردم واسم سوال بود گفتم بیام اینجا بپرسم اگه کسی بتونه بگه واسه چیه ممنون میشم

4 Likes

مگه اونم سوزش میگیره؟:fearful::fearful::fearful::fearful:فک نمیکنم به اون ربطی داشته باشه شاید عفونت داری

2 Likes

سوزش پرده بکارت؟؟؟؟؟؟ :neutral_face:
این دیگه خیلی جدید بود
اجتمالا عفونت ادراری داری مایعات زیاد بخور عفونتت رفع شه

4 Likes

عزیزم احتمال زیاد عفونت داری چون پرده بکارت رونمیشه حس کرد که سوختنشو بفهمیم حتما رحمت یا قسمت خارجی عفونت داره بعد تواحساس سوزش میکنی

3 Likes

بخدا نمیدونم دلیلش چیه کم پیش میاد خیلی کم ولی دلیلشو نمیدونم تاحالا چندبار اتفاق افتاده مثلا مواقعی که یچز ببینم باعث تحریک ونمیدونم چی چی بشه
شما هم اینجورید یا نه ولی بعضی وقتا مثلا ی شلوار تنگ یا روی متور میشینم گاهی دردم میگیره

2 Likes

فکر نمیکنم عفونت باشه نمیدونم کجاش ولی میسوزه ویکم درد خودم احساس میکنم همون قسمت داخلی ولی من دخترم

1 Likes

چند دور خوندم ولی نفهمیدم ینی چی
برو دکتر عزیزم بهتره

2 Likes

خوب عزیزم دختری که پرده بکارت داری دیگه میدونم منظورم این بود که رحم ادم عفونت کنه هم سوزش میگیره یاهم قارچ داری یاهم فشارمیاد به واژنت ازاین بیشترنمیدونم بهتره به یه دکترزنان مراجعه کنی

2 Likes

تونواحی پرده بکارتش احساس سوزش میکنه گلم

3 Likes

خوب شاید ی مشکلی هس باید برع دکتر
عفونت داره شاید عفونت ربطی ب متاهل ومجرد بودنم نداره

3 Likes

بله دیگه بهتره بره دکتر عزیزم

2 Likes

میدونم ربطی نداره ممنون بابت نظرت عزیزم بیشتر فکر میکنم واسه فشاره ولی نمیدونم چه فشاری
وقتی مثلا خجالتم میکشم ولی ی چیز میبینم ک باعث تحریک میشه اینجوری میشم
خیلی کم پیش اومده 3 بار

2 Likes

الان دوستان میان میگن شاید اونابدونن چه فشاری هس موفق باشی

2 Likes

گلم باید معاینت کنم اماده شو:stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes:

2 Likes

شوخی کردم گلم ناراحت نشی یوقت.احتمالا سوزش از عفونته برو معاینه شی

2 Likes

قربونت عزیزم :joy::joy::joy::joy:

2 Likes

چیز خاصی نیست ، عفونت داری
من قبلا داشتم با قرص حل شد ، برو دکتر

3 Likes

@Melis

2 Likes

الان همه میخندن بهم مال من میلرزه :joy: انگا ویبره گذاشتن :joy:

5 Likes

دقیقا منم اینجوری میشم بعضی وقتا…
نمیدونم از چیه
ولی حس میکنم داخلش میسوزه و میخاره فکرمیکنم یچی بکنم توش خوب میشه
جلو خودمو میگیرم:no_mouth:

3 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.