کسی قرص هیوسین ان مصرف کرده؟

سلام من هفته پنج بارداریمه زیرشکمم بیشترتخمدان چپم درد میکنه دکتربهم ۱۰تاشیاف و ۲تابسته قرص هیوسین ان بوتیل تروماید ۱۰ داده کسی تاحالا استفاده کرده؟؟؟ضرر نداره؟

وا چرا انقدر بهت قرص داده
درد که طبیعیه
تازه ادم به خودشم میپیچه از درد
چون داره رحم ات بازتر میشه برای جای بچه

نپرسیدی چرا بهت داده؟،،

نه فقط گف واسه درده و اگ نمتونی تحمل کنی ی سونو واژینال بده شاید خارج ازرحم باشه

اهان برای درد داده
اصلا نمیتونی تحول کنی دردش رو؟
منم هم هفته ی شما ک بودم چند بار بدجوری به خودم میپیچیدم ولی بهتر شد بالاخره و قرص استفاده نکردم
ینی نداد بهم

سونو واژینال انجام ندی بهتره
هم ضرر داره هم الان بری انجام بدی میگه ساک بارداری نمیبینم
همون هشت هفته که شدی برو دکتر سونو شکمی انجام بده

میشه تحمل کرد هرچن ساعت انگارمیگیره و ول میکنه.داروشو گرفتم یعنی نخورم؟؟

اکی عزیز

منم میگرفت ول میکرد
گاهی خیلی درد میگرفت
اما اکثرا دردش قابل تحمل بود
بنظرم الکی خودتو به این قرص و دوا ها عادت نده :wink:
اگر واقعا اذیت شدی استفاده کن

حالا باز نیلوفرجون فردا میاد بهتون جواب میده
ولی چیزی که من تجربه داشتم این بود

من هيوسن رو زماني ك پريود ميشدم ميخوردم واسه انقباضات رحمي سري پيش دكتر به منم داد ولي درد اينا طبيعي عزيزم به نظرم همون شياف ازهمه بهتره چون درد كمر رو هم كم ميكنه هيچ عوارضي هم نداره جاي ني ني رو سفت ميكنه

عزیزم دردی که میگیره ول میکنه انقباظات رحمی هست باید قرص مخصوص انقباض میداد تا از زایمان زودرس جلوگیری کنه.من اینطور بودم دکترم بهم قرص داد برای انقباض که تا ی هفته مونده به احرین هفته بارداری استفاده میکردم

سلام عزیزم
چون پزشک تجویز کردن مشکلی نداره می تونید استفاده کنید

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.