کسی شیاف نبات انجام داده؟

دوستان کسی راجب شیاف نبات چیزی میدونه؟اینکه برای چی خوبه؟یا اینکه ازش نتیجه گرفته باشه؟

شیاف به واژن ها نه معقد😂

1 Likes

یاخدا میبُره واژنو که :rofl::rofl:

سلام بله من انجام میدم واسه عفونت عالیه یه تیکه کوچک که اذیتت نکنه شب داخل واژن بذار و بهتره یه پد بهداشتی هم بذاری فرداش میبینی که پد کثیف شده من هروقت حس کنم عفونت دارم اینکارو میکنم

آرزو جون دکتر بهت گفت انجام بدی؟به من گفتن رحم و واژن رو گرم میکنه میخواستم بدونم درسته یانه؟

چه جالب

1 Likes

نه فدات شم مامان بزرگم میگفت نمیدونم گرم میکنه یا نه

والله من عفونت ندارم ولی دوشبه دارم اونجام میدم

اگه گرم میکنه منم انجام میدم

ارزو کاملا میدی داخل؟؟؟؟ اذیتت نمیکنه؟ تاصب آب میشه؟

منم انجام دادم

اره عزیزم کاملا میره داخل اگه نباتت خیلی درشت نباشه نه اذیت نمیشیم وقتی اب میشه همه عفونت هارو باخودش میکشه بیرون قشنگ متوجه میشی

1 Likes

شما برای عفونت انجام دادید یاچیز دیگه؟

1 Likes

گفتن رحمو قوی میکنه

چ جالب نشنیده بودم
فک کنم گرمی هم هست خوب باشه رحم و گرم کنه:stuck_out_tongue_winking_eye:

1 Likes

دقیق بگیدچجوری انجام میدید

وا :fearful::open_mouth: چه چیزا که آدم نمیشنوه

اره منم انجام دادم مادرشوهرم بهم گفت از مقعد بزار اندازه يه هسته خرما دورشو صاف كنين از عقب بزارين تا يه ربع دراز بكشيد بعد نيم ساعت چهل پنج دقيقه احساس ميكني دستشويي داري كمرتم خيلي صدا ميده وقتي ميري همه كثيفيارو ميكشه پايين مثل بلغم ميمونه البته وقتي عفونت داشته باشي واقعا جواب ميده

پس میگن ک بزارتوواژن

من معقد رونشنیدم.ولی یه تیکه اندازه یه نخود بزار تودهنت تا براده هاش صاف بشه بعد باروغن زیتون چربش کن بزار تو واژن.

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.