کسی در مورد عفونت چیزی میدونه

عفونت که از بین نمیره فقط کم میشه انشالله که مشکلی پیش نیاد مواظب تا زایمانت فقط

پنج شنبه

باشه عزیزم بهت حسودیم میشه خواهر گلم خودتم میدونی واسه چی

ای جان عزیزم اشکال نداره خدا بزرگه فورشم نکن خیلیا از این مشکلا دارن راستی اصن استرس نداشته باش چون تشدید میشه

باشه ممنون که ب فکرمی

1 Likes

عزیزی که :kissing_heart:

من یکی دوبار استفاده کردم ولی بخاطر بوش نمیشه کل خونه بو میگیره ولی چند نفر بودن از دوستان همینجا گفتن استفاده کردیم خوب شدیم
ولی میگم شما چون باردار هستید مصرف نکنید اصلا خوب نیست
اگر عفونت ادراری هست مایعات زیاد مصرف کنید

اولش زیاد آب و مایعات میخوردم احساس کردم خوب شدم ولی نتونستم ادامه بدم …بالا میاوردم روزی از یه لیوان بیشتر نمیتونم آب بخورم از وقتی اولین بار رفتم سونو اینجوری شدم

عرقیات جنک مثل بیدمشک شاطره کاسنی شربت درست کنید کم شکر که بتونید مصرف کنید چون منمیک ماه پیش آزمایش دادم گفتن عفونت ادراری داری ولی خوب چون باردار نیستم دارو گیاهی مصرف میکنم شکرخدا عفونت رحمم هم دفع شد هنوزم در حال مصرف هستم

البته اگر برای بارداری تون این عرقیات سرد و خنک ضرر نداشته باشه مصرف کنید عزیز

بازم باید شنبه برم دکتر خسته شدم انقد سرو کله م بادکتروایناست

ماه چند هستی عزیز؟

انشاالله که بدون مشکل و استرس نی نی کوچولوت در آغوش بگیری زیادم بهش فکر نکن استرس میگیری هی بدتر میشی

ماه پنج

شوهرم ازمن بیشتر میترسه

بسلامتی انشاالله که این چهار ماه دیگه اشم به خیر و خوشی تمام بشه و یه نی نی سالم و ملوس تپلی به آغوش بگیری انشاالله حق تعالی
برای ماهم دعا کن زودی جواب بگیری

1 Likes

فک کنم این چهار ماه چهار سال طول می کشه شما هم بارداری

عزیزم همسرتون شمارو میبینه نگران هستید بنده خدا هم استرس میگیرتش انشاالله که مشکلی برات ایجاد نمیکنه توکلت به خدا باشه انشاالله این چهار ماهم با سلامتی شما و نی نی تون تموم بشه

1 Likes

انشالا که همینطور باشه

نه من شش ماه قدام بودم جواب نگرفتم توکل کردم به خدا هروقت نظر خودش باشه بهم هدیه میده من وظیفه ام انجام میدم باقیش سپردم دست خدا خودش

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.