کسی در مورد عفونت چیزی میدونه

من تو هفته بیست بارداریم عفونت دارم چهار بار رفتم دکتر بهم کلی دارو داد همشونو مصرف کردم بعدم آزمایش دادم…سه تا آزمایش که دادم تو هرسه تا که گفته بود عفونت دارم ولی سومی گفت که همراه ادرارم خون بوده خیلی می‌ترسم بازم رفتم دکتر جوابو نشون دادم بازم کلی دارو …

خیلی میترسم…دوباره آز دادم فردا باید جوابشو بگیرم واسم دعا کنید

کسی نیست جواب بده هیچ راهی نیست عفونتم خوب شه؟؟؟؟

ان شاالله که جوابش خوب ابجی نیاز به دارو نداشته باشی گلم

مرسی عزیزم انشالا که همینطور باشه من که دارم از ترس میمیرم تا فردا

امیدت ب خدا باشه عزیزم انشالله ک جواب آزمایشت خوب باشه عزیزم

مرسی گلم… هیچ راهی واسه خلاص شدن از عفونت نداری؟؟؟؟

سلام گلم خب رعایت کن اصنم نگران نباش دارو داد مرتب مصرف کن انشالله خوب میش ج از گرفتی بگو مام تو جریان باشیم

امروز میرم جواب آزمایشمو میگرم واسم دعا کنید

انشاالله که این سری عفونتی نباشه انشاالله که همیشه سالم و تن درست باشی

ممنون گلم انشالا که اینطور باشه…من که بهداشت فردی رو خیلی رعایت میکنم این اواخرم که شورشو درآوردم انقد وسواس شدم که نگو اینم از شانس ما از هفته هفتم بارداریم هنوز عفونت دارم الانم که هفته بیستم خیلی میترسم تااخر اینطور باشم واسه نی نی م ضرری داشته باشه

انشاالله که مشکلی واسه نی نی تون نباشه .
منم خیلی درگیر عفونت هستم هر ماه باید پماد واژینال استفاده کنم یه هفته خوب هستم دوباره برمیگرده ومنم درحال اقدام هستم همه اش استرس اینو دارم که با عفونت چکار کنم

انشالا توهم خوب شی خیلی سخته از عفونت سخت تر ندیدم به خدا

ممنون عزیز آره واقعا خیلی بد هست راه درمان دیگه هم ندار البته عنبر نسا خوبه ولی شما که باردار هستید به هیچ وجه نباید استفاده کنید واسه کوچولو تون خوب نیست

خودت عنبر نسا رو استفاده کردی

1 Likes

سلام جوابو گرفتی راستی من امروز کلاس امادگی برای زایمان دارم از این هفته هر هفته باید برم برا شما از کی شروع میشه البته دو جلسه دیگه م رفتم

سلام خواهر جون راستی جوابو گرفتم بازمممم…

1 Likes

سلام عسیسم چی شده؟؟ انشالله که تاحدودی رفع شده باشه

همراه ادرارم اینبار خون نبود ولی عفونت هنوز دارم…بازم باید برم دکتر…

راستی چند شنبه ها میری کلاس

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.