کسی جدیدا باردار نشده بیاد روحیه بده؟🤗

سلام خانمای گل کسی جدیدا باردار نشده بیاد راهنماییمون کنه؟ یا در مورد مدت انتظارش، مشکلات قبل بارداریش و…‌. بگه؟

سلام عزیزم
برای باردار شدن کافیه زیر نظر پزشک باشید و استرس رو از خودتون دور کنین
ورزش منظم انجام بدید
خواب کافی و غذای سالم داشته باشید
انشالا به زودی نتیجه می گیرید
مهم تر از همه نداشتن استرسه

مرررسی از راهنماییتون خانم حکیمی عزیز…:hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus:

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم :rose:

من6 ماه منتظر بودم و ماه هفتم بلاخره نتیجه گرفتم
جفتمون مشکلی نداشتیم ولی من خودم عرق رازیانه میخوردم و همسرم خرنوب
ماه اخر که کلن بیخیالش شدم و قیدشو زدم و موقع رابطه فقط سعی کردم لذت ببرم و بهش فکر نکنم. شب در میون رابطه در ارامش در نهایت نتیجش اقا پسرم…
انشالله زودی نتیجه بگیری گلم

1 Likes

سلامت باشه پسر گلت عزیزم خداروشکر. انشالله ک ماهام ک منتظریم نتیجه بگیریم. منم سعی میکنم حساسیتم کم کنم شاید اینطوری شد

2 Likes

مارال جان چندوقته در حال اقدامی؟

من از تیر ماه عزیزم ولی تو این مدت ۳ماهش اقدام نداشتیم

مشکلتون چیه؟من سه سال انتظار کشیدم صبور باشید انشاءالله ک زودتر باردار بشید هیچوقت ناامید نشید هرماه هم اقدام داشته باشید چ دکتر میری چ نمیری سعی کنید از رابطه لذت ببرید

من خودم آزمایشام ک دادم مشکل نداشتم شوهرم هنوز آزمایش نرفته . عزیزم خداروشکر چه خوب ک نی نی گیرت اومد. ممنون از راهنماییت :rose::rose::rose::rose::rose:

خب خوبه مردا اگه هم‌مشکلی داشته باشن زود برطرف میشه نگران نباش عزیزم من تخمدان پلی کیستیک داشتم.ممنونم ازت عزیزم

منم تو ماه هفتم اقدامم.اگه این ماهم نشد شوهرم باید آزمایش بده

شوهرم گفتم اگه تا چند ماه دیگه باردار نشدم بعد بره ازمایش بده

عزیزم آزمایش مردا چجوریه؟کجا میگیرین؟هزینش چنده؟

یه آزمایش خیلی راحته خیلی ببخشد منی مرد میگیرن یه روزه جوابشو میدن ۳۰ تومن هزینشه اگه آزمایشگاه نزدیک خونتون باشه مثلا بشه با ۲۰ دقیقه برسونیدش تو خونه شمام کمکش کنید انجام بده نباید نزدیکی داشته باشید باید شوهرت خودش خودشو ارضا کنه یا شما کمکش کنید.ببخشید اینجوری راحت حرفزدم

بنظرم زودتر شوهرت ازمایش انجام بده خیالت راحت بشه صبح انجام بدی عصر جوابشو میدن

نه عزیزم لطف میکنی ک راهنماییم میکنی.همه آزمایشگاه ها دارن؟ برا همه میگن نمونه از خونه برده بشه؟ یا مثلا اگه یکی تا بیمارستان فاصله زیاد باشه کجا باید نمونه رو آماده کنه؟ اسپرم تا چند دقیقه وقت هست برسه به ازمایشگاه؟

همه آزمایشگاه ها انجام میدن.اگه تو خونه انجام بدی باید تا قبل ۳۰ دقیقه برسه آزمایشگاه . بزاری زیر بغل همسر یعنی باید دمای بدن خودش باشه ک از بین نره.اگه بیمارستان فاصلش زیاد باشه خب خود بیمارستان اتاق داره همونجا انجام میده من چون همسرم ب زور راضی کردم واسه آزمایش تو خونه انحام داد تو ۲۰ دقیقه هم رسوندیم آزمایشگاه

میگن کمتر از ۳ روز و بیشتر از ۵ روز از آخرین انزال نباید گذشته باشه

مرررسی عزیزم چقد برا مردا سخته گناه دارن طفلیا شوهر منم خوشش نمیاد :joy::joy:

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.