کسی تجربه تعیین جنسیت با تغذیه داره؟

من یک دختر 9 ساله دارم و قصد دارم برای پسر دارشدن اقدام کنم .در مورد پسر دار شدن با تغذیه و تقویت اسپرم کسی تجربه داره ممنون میشم راهنمایی کنید

1 Likes

من رژیم رعایت کردم الان باردارم ۱۵هفته سونو دادم گفتن احتمال پسره واسه اطمینان باید ۲۰ روز دیگه برم

مبارکه
خدا بهتون سلامتی بده
رژیم چی بود

1 Likes

تا ۳ماه قبل اقدام من وهمسرم اسید فولیک میخوردیم
لبنیات کم کردم خیلی ماه اخر کلا کمش کردم
چیزایی که پتاسیم داشته مثل میوه های خشک انجیر ومویز وکشمش
قبل نزدیکی باجوش شیرین خودمو شستم
من وهمسرم کاسنی میخوردیم بخصوص قبل نزدیکی

1 Likes

منم قبل بارداریم یسری کارا رو انجام دادم الان باردارم و بچم پسره
مثلا مثه دوستمون چیزای پتاسیم دار زیاد میخوردم مثه موز چیزای سدیم دار مثه نمک و خیار شور و … کلن سدیم‌و پتاسیم واسه پسر دار شدنه تو اینترنت بزنی متوجه میشی چیا باید بخوری بعدشم تو روزای تخمک گذاری حتما باید نزدیکی کنی ، نزدیکی هم عمیق باشه ینی وقتی قراره اسپرم خالی شه تو رحمت باید عمیق باشه، شوهرمم قبل نزدیکی قهوه میخورد این چیزارو رعایت کردیم و البته همه چیز خواست خداس

راستی چیزای کلسیم دار رو هم تا باردار نشدی حذف کن از رژیمت

من برای بچه اولم خیلی دوست داشتم پسر بشه تو کتابم خوندم پیامبر گفته اگر،کسی پسر بخواد قبل نزدیکی زن و مرد عرق کاسنی بخورن یک لیوان. ما هم همین کار کردیم البته با اولین اقدامم باردار شدم و خدا پسرم بهم داد. انشالله برای شماهم همونی بشه گه میخوایی. پســـــــــــــــر عشقققققققه
عشششششـــ :heart::heart:ـــق

1 Likes

ممنون
منم مطالب زیاد خوندم ولی میخوام بدونم واقعا جواب میده یا شانسی هستش

بسلامتی و مبارکی
خدا بهتون سلامتی بده

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.