کسی بوده هیچ علائمی نداشته باشه در بارداری

سلام.دوستان من ۴امین ماهه که در اقدام هستم.ماه پیش شش روز عقب افتاد پریودم ۲۶ام مهر پریود شدم.اون ماه دردای پریودی و حساس شدن سینه درد خیلی شدید داشتم و دو هفته زودتر از پریودم دردام شروع شد.این ماه اصلا هیچ علایمی ندارم تعجب کردم کسی بوده اینجوری که باردار باشه؟بهتاریخ پریودم همش یه هفته مونده

سلام عزیزم آره امکانش هست،یه سریا اصلا هیچ علایمی ندارن،استرس نداشته باش تا موعدت برسه

انشاالله که باردار باشی :heart:

مرسی عزیزم.
فقط یکم عفونت دارم دسشوییم میسوزه

استرس نداشته باش،جز صبر کار دیگه ایی نمیتونی بکنی اگه خیلی سوزشت زیاده حتما یه دکتر برو،مایعات زیاد مصرف کن

وقتی باردار میشی اینطور نیست که مدام علایم داشته باشی مثلا من در بارداری اولن فخیابون یه کم حس

عزیزم شما باید الان صبر کنید پریودتون بگذره بعد اگه نشدید دنبال علایم باشید، چون علایم از اون موقع به بعد آشکارمیشن.

اره عزیزم،ممکنه
تازه اون عقب افتادگی ماه پیشت یه علامت خوب واسه بارداری این ماهته
من ماه قبل از اینکه باردار شم ۲ هفته عقب انداختم بعد پریود شدم و ماه بعدش باردار شدم
میگن عقب افتادن تو زمان اقدام یکی از علامتای آماده شدن تخمدانا واسه بارداریه
انشاءالله این سری بارداری

اره عزیزم منم ماه پیش 10روز مانده بود ب پریودیم خیلی درد داشتم سینه هام در حد ترکیدن شده بود مدام حالت تهوح داشتم سر درد داشتم سرگیچه داشتم فکر میکردم حامله ام اما سر موعدش مریض شدم اما الان 26 ابان موعد پریودیم هست هیچکدوم از اون علاعمو ندارم

ممنون از راهنماییت عزیزم.خوشحال شدم

1 Likes

ایشاللا شمام باردار باشید

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.