کسی بوده شوهرش توی ۱۱۵ کار کنه؟

میشه یکم توضیح بدی چه جوری بوده سخت بوده آسون بوده چقدر وقت داشتین واسه باهم بودن؟

یعنی وااااقعا هیچ کس نیست؟!

ما یکی از فامیلامون توی 115 کار می کنه اما راستش اطلاع دقیقی از کارش ندارم

1 Likes

خیلی ممنون اگر چیزی میدونید بهم بگید جون خواستگار دارم این آقا شغلش همینه لازمه که بدونم یه چیزایی
میتونید کاری کنید من بتونم باهاشون ارتباط بگیرم؟

1 Likes

من فامیلی ندارم که کارش این باشه ولی تو فیلمو سریال زیاد دیدم شغله خوبیه

1 Likes

کارشون دولتیه همونا که تو امبولانسن یا تو بیمارستان ؟

1 Likes

توی آمبولانس
فکر میکرد که یک روز سر کاره دو روزه خونه ولی الان گفت که اون ۲ روز هم امکان داره یه دفه مثلا ۴ صبح زنگ بزنن بگن بیا

2 Likes

الهی عزیزم اشکال نداره اونم شغل شریفی داره هر شغلی سختی خود شو داره
میدونم سخته ولی چاره چیه😔

1 Likes

سلام
چرا همش تاپیکام پاک میشن😔من که حرفی بدی نمیزنم

بمیرم
طفلی😔
چقدر درس خونده چه رشته ای؟

1 Likes

سلام گلم بستگی داره داخل شهر باشه یا خارج شهر داخل شهر ۲۴ ساعت شیفت ۴۸ ساعت استراحت پایگاهای بین راهی ۵ روز شیفت ده روز استراحت

1 Likes

شما همسرتون این شغل و داشته؟
درآمدش چقدره؟راستش خودش میگه قشنگ فکراتو بکن که با شغلم کنار بیای و خب راست میگه
شما با این شغل راحتین؟چقدر وقت برای وقت گذروندن با همسرتون دارین؟یکم اطلاعات میدی بهم ؟مرسی❤

1 Likes

اسمت چیه من میخام صدات کنم هی میگم چی بگم بگم هیش جان؟؟؟؟:joy::joy::joy::joy:
فامیل ما کار میکنه عزیزم
شیفتیه دیگ یه روز شب کاره یه روز روز‌کار یه روز آف
البته ب بیمارستانی ک کار میکنه ربط داره

3 Likes

مگه نامزد نداشتی؟؟؟

2 Likes

آره عزیزم منک مشکلی با شغلش نداشتم یه مدت پایگاه بین جاده ای بود که ۵ روز شیفت ده روز استراحت داخل شهرم ۲۴ و ۴۸ ولی بعدش رفت قسمت اداری درآمدشان بستگی داره رسمی باشه یا قردادی

1 Likes

نامزد شوهرش به حساب نمیاد؟

1 Likes

تو نگفتی نامزد
تو گفتی خواستگار
دعوا ک نداریم عزیزم
خواستگاری ک هنوز داری رو پیشنهادش فکر میکنی با نامزد فرق داره

2 Likes

نه عزیزم چه دعوایی
اگر توی پست های قبل خونده باشی گفتم اومده خواستگاری فعلا نشون هستیم همون نامزد میشه دیگه

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.