کسی بوده سه ماهه اول تب شدید کرده باشه

سلام.خانما من هفته ۵ بارداری هستم ده روز پیش آنفلوانزاگرفتم دوسه روز تب و لرز داشتم با استامینفون و شیاف تبم رو پایین آوردم
حالا رفتم دکتر .دکترم گفت تب بالا ممکنه باعث نقص جنین بشه…من خیلی نگرانم.ساک بارداریمم کوچولو بود .بهم شیاف پروژسترون داده
کسی بوده با وجود اینکه تب کرده باشه بچش سالم باشه؟

مهتاب جان نگران نشو ایشالا که چیزی نیست
از الان که هنوز هیچی مشخص نیست نگرانی چه فایده ای داره
این دکترا هم کامل توضیح نمیدن فقط باعث نگرانی مامانا می شن
اگه مشکلی باشه توی غربالگری ها مشخص می شه

2 Likes

من اصلا لکه بینی ندارم درد هم ندارم.پروژسترون رو نمیخوام استفاده کنم…به نظرتون چیکار کنم؟

سابقه سقط داشتید؟

نه…پسرم ۴ سالشه.بارداری قبلیم کوچکترین مشکلی نداشتم

ببخشید سوال میکنم.شما کارشناس مامایی هستین؟

مهتاب جان پروژسترون چیز بدی نیست که بخوای نگران بشی هورمونیه که به ثبات بارداری کمک می کنه و اگه پزشک تجویز کرده حتما تشخیص داده که برات لازمه اگه نگرانی که درست تشخیص نداده حتما پزشکت رو عوض کن و یکی رو پیدا کن که وقتی تجویزی می کنه یا توصیه ای می کنه، با خیال راحت انجام بدی
انتخاب پزشک به خصوص برای دوران بارداری خیلی مهمه چون قراره تا یکسال آینده مدام باهاش در تماس باشی

1 Likes

اتفاقا تو فکرم دکترم رو عوض کنم…چون به نظر خودم اگرم جنین من دچار نقص شده باشه پروژسترون که کمکی بهش نمیکنه…اگرم نقصش قراره باعث سقط ش باشه…حتما سقط بشه بهتره تا اینکه ناقص باشه

2 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.