کسی اینجا دکلره و رنگ بلده؟

بچه ها دیروز موهامو دکلره کردم. ریشه هاااش چون موهام مشکی بود نارنجی نارنجی شده. چیکاااار کنم؟ میخواستم بلوند کنم. حالا بنظرتون باز ریشه موهامو دکلره کنم یا یه قهوه ایی روشن بذارم. خیر سرم رفتم ارایشگاه

1 Likes

بیاااااااین کمک لطفا:pensive::pensive::pensive::pensive:

خودت موهاتو دکلره کردی ؟رنگ مشکی چند بار گزاشتی رو موهات ؟

نه خیر سرم رفتم ارایشگاه. موهام خودش مشکیه. ۱۰ سانت مشکی شده بود. قبلش هم موهام سوخته بود کراتینه کردم. دیشب رنگ که گذاشت عجله داشتم اومدم خونه شستم دیدم واویلااا همش نارنجیه ریشه هام.

عزیز باید همون چند سانت که نارنجی شده رو دوباره شارژ کنی، تا رنگ باز کنه و به پایه دلخواه برسه

1 Likes

شما الان هر چی رنگ بذاری روی موهات، یه دست نمیشه و چند رنگه… ریشه هاتو به پایه برسون، بعد یع رنگ که مد نظرته بذار، بقیه موهات دکلره بوده؟

1 Likes

بله بقیش دکلره بوده و کراتینه چون ادامسی شده بود. کراتینه کردم عااالی شدهدبود ولی با رنگ دیشب صافیش از بین رفته و یکمی هم ادامسیه. میگم ریشه رو دوباره دکلرهرکنم و یه قهوه ایی روشن بذارم بنظرتون یا همون بلوند؟

سلیقه آیه عزیزم، ولی حتما باید ریشه و ساقه ات نزدیک به هم بشه تا رنگت قشنگ بشه، البته روی دکلره هر رنگی بذاری، بعد یه مدت پاک میشه، روشن کردی، بذار یکی دو ماه بمونه، اگه ازش خسته شدی بعد رنگ بذار، البته نظر منه،

1 Likes

من عید رنگ و مش گذاشتم، بعد دوماه گذشت رنگ کالباسی گذاشتم، خیلی قشنگ شده بود، همه عاشق رنگم شدن، ولی خب یک ماهه پاک میشه دیگه

چون رنگ چشمام هم روشنه، با یه آرایش ملایم خیلی جلوه میکرد

1 Likes

بنظرم ریشه هامو دوباره دکلره کنه یه قهوه ایی عسلی یا بلوند تیره بذارم. ۳۶۰ هم پول گرفت بخدا هیچی به هیچی. اینجا نمیتونم عکس بذارم که ببینی

3 Likes

دیدی محیاااااا

مهیااااااااا

برو آرایشگاه بگو دو رنگ شده خرابش کردی
مطمئنا درستش میکنن و نباید پول بگیرن

1 Likes

رو موهاتون بعد از دکلره چه رنگی گذاشتین؟
معمولا مو مشکی زودتر رنگ باز میکنه و ریشه زودتر سفید میشه جالبه ک از شما برعکس شده

1 Likes

عزیزم برو همون آرایشگاه بهش بگو موهات دو رنگ شده باید درستش کنه هیچ پولیم نباید بگیره چون بهش پول دادی موهاتو یه دست در بیاره نه اینجوری دو رنگ.بعدم که بهتر بود بعد کراتینه دکلره نکنی چون اثرشو میبره موهات آسیب بیشتری میبینه

2 Likes

برو پیش خودش بگو برام درست و یکدست کن، این خیلی ریشه و ساقه فرق داره

1 Likes

جان دلم، من خواهرم قبلا سالن داشت، همیشه میرم اون برام رنگ میذاره، هر وقت هم دکلره کردم راضی بودم،

1 Likes

ببین هیچ هزینه ای بهش ندی برای دکلره ها،،، با همون پولی که دادی بگو درستش کن، بعد هم هر رنگی دوس داری بگو برات بذاره، چه خبره این همه پول گرفته که فقط ریشه مو رو دکلره کنه؟ به نظر من برو بهش بگو یکدست کن و رنگ خوب هم بذار،

3 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.