کسی از دوستان میتونه توضیح بده چه وضعی دارم؟

سلام دوستان من النا هستم 43 سالمه از 39 سالگی برای بارداری اقدام کردم پیش چندتا متخصص رفتم هرکدوم یکسری آزمایش و دارو و مکمل دادن ولی نتیجه ای نداد تا اینکه چندماه پیش که به دکترم گفتم موقع قاعدگی خیلی درد دارم برای اولین بار معاینه م کرد و گفت برو سونوگرافی بده.
سونو دادم…

در سونوگرافی آمده: ابعاد رحم 88 در 50 میلیمتر با اکوی میومتر یکنواخت دیده شد. دو میوم ساب سروز در قدام بادی به قطر 40 میلیمتر و در خلف بادی به قطر 38 میلیمتر دارم. چند میوم اینترامورال کوچک که بزرگترین آنها حدود 11 میلیمتر است در ناحیه بادی مشاهده شد. ضخامت آندومتر 5 میلیمتر
کانون هایپواکو در قسمت قدامی و فوقانی تخمدان چپ به ابعاد تقریبی 65 در 86 میلیمتر احتمال میوم پدانکوله را مطرح میکند و در افتراق آن احتمال وجود کیست با اینترنال اکو و یا یک mass تخمدانی مطرح است.

کسی از دوستان میتونه توضیح بده چه وضعی دارم؟:smirk:

اینم بگم ذخیره تخمدانیم 2/. و خیلی کمه :disappointed: و با توجه به سنم مثل اینکه باید کلا آرزوی مادر شدن رو فراموش کنم :pensive:

@hakimi

دکترت بهت میگه چه وضعی داری ،روشهای کمک باروری هست عزیز

یکی از دوستان مادرم 43 سالگی باردار شد 3قلو سالم و سلامت اینقدم نازن که حد نداره. مثبت فکر کنید.

یاسی جون خوبی اوضاعت بهتر

نگران نباش یکم تو اقدامات تعداد روزای اقدام رو کم کن یا از فردای پاک شدن پری اقدام کن اگر نشد با دکتر مشورت بگیر که آیا راه دیگه ای هست؟؟چطور شد تو این سن خواستی؟؟

قربونت نازبانو جان خداروشکر خوبم ولی خوب زیاد تحرک ندارم دیگه

1 Likes

ان شالله همه چی به خوبی پیش بره و این چند ماه هم به خیر و سلامتی برات طی بشه تا میتونی مواظب خودت باش
:kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

ان شاا… عزیزدلم همچنین شما نازبانو جانم:heart_eyes::heart:

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.