کسی آمپول روگام زده؟

من باید تو هفت ماهگی آمپول روگام بزنم کسی می دونه خطر داره یانه

هرکس زده بگه یکم ازش سوال دارم

اگر ارهاش خون تون منفیه و ارهاش خون همسرتون مثبت حتما باید بزنید

سلام من زدم یکی تو28هفته باید بزنی که من یکم دیرتر زدم 30هفته بودم یکی ام بعد زایمان اگه گروه خون کوچولتون مث باباش مثبت باشه…البته موقع که رفتین برای زایمان حتما بگین تاخون از نی نی بگیرن انشاالله

اره ماله من منفیه ماله همسرمم مثبت

فک کردم فقط یکی باید زد اونم تو هفت ماهگی

نه بعدش خیلی مهمه چون اگه نزنی وخون مثبت بچه هنگام زایمان وارد بدنت بشه برای بارداری های بعدی مشکل سازمیشه وسبب سقط میشه

ولی من یه مشکل دارم الان هفته بیستم از هفته هفتم عفونت دارم همش میرم دکت. بهم دارو میده آز میدم هنوز خوب نشدم فردا بازم باید برم پیش دکتر بهم گفت اگه عفونتت خوب نشد امکان زایمان زود رس داری اگه آمپول روگام بزنم زایمان زود رسم داشته باشم اونوقت چی چی میشه خطر نداره

ممنون ک گفتی آخه دوروبریام ک زدن فقط میگفتن ما یه بار زدیم همین یه بار لازمه منم چه می دونم باور کردم

سلام من يه بار تو هفت ماهگى زدم اگر لازم باشه خود بيمارستان برات ميزنه بعد زايمان اگرم لازم نباشه همون يه بار كافيه

شما اهل کجایید فک کنم میشناسمتون

شمارومیگم

تهرانم چ طور

ن اشتبا شد ببخشید ی خواهر شوهر دارم تو تلگرام اینستا هر جا اسمشو گذاشته آتی اونم آمپول روگام زده گفتم نکنه خودشه خخخخخخ ببخشید عزیزم

باشه اگه زایمان زود رس باشه چی

لازم بودنش ینی اگه گروه بچتون مثبت باشه اگه منفی باشه مث خودتون نیازنیس

:smile:. ميخواستى مچ خواهر شوهرو بگيرى

اره دیگه ولی حیف ک نشد:joy::joy::joy::joy:

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.