کسوف و بارداری

دوستان این نظریه درسته که موقع کسوف بیرون نباید بریم و یا به ماه نگاه کنیم؟؟؟؟
و این که در زمان کسوف دست به شکممون نزنیم چون که بچه لک میوفته روش؟

اینومنم شنیدم امایه جایی خوندم این لک هایی که روی بچه به وجود میاد ازترسه…من واببجیم هردومون موقع بارداری مون ترسیدیم والان نی نی هامون لک افتاده البته چون جفت خلفی بوده خداروشکر روی باسنشونه روبدنشو نیست…

1 Likes

فردا شب ماه گرفتگى
نگاه نكن عزيزم ضرر نميكنى

1 Likes

اره درست میگن نگاه نکنی بهتره تومرداده پارسالم یکی اتفاق افتاد منم نگا نکردم نرفتم بیرون اماامسال فک کنم طولانی تره

تو اينترنت زده بود از ساعت ١٢ اينا تا نزديكاي دو شب ِ

امشبه?

عه کسوف کی هستش امشبه یا فردا شب؟؟
ما داریم میریم بیرون وای اگه نگاهم بیوفته چی؟؟

فردا شبه عزيزم از ساعت ٢١:٤٤تا ٤:٦دقيقه صبح

دوستان اگه زمان ماه گرفتگي ب ماه نگاه نكنيم بازم بدنمونو دست بزنيم يا يه جايي ازبدن رو خارش بديم بازم لك مي افته ؟؟؟

زیاد به این چیزا فک نکنید. این شب هم مثل بقیه شبا اتفاق میوفته شما نمیتونی دست به بدنتون نزنید که یه وقت واسه بچه اتفاق نیوفته.
نظر من اینه که ماه که میتونه رو جزر و مد دریاها تاثییر بذاره پس رو بدن انسانم هم تاثییر میذاره. چون بدن انسان بیشترش از آب تشکیل شده. حتی جنین هم توی آب هست. هیچ کار خدا بی حکمت نیس پس اگه ضرر داشت خدا هیچ وقت این جوری دنیا رو نمی آفرید
منم نگرانم که این پدیده تاثیری رو بچه داشته باشه. اما زیاد بهش فک نمیکنم و خودمو میزنم به بیخیالی. پس سعی میکنم بیرون نرم و خودمو سرگرم کنم

یعنی میشه آدم بره بیرون ولی به ماه نگاه نکنه چیزی نمیشه

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.