کسایی که کیست داشتن بیاین

سلام عزیزانی که کیست داشتن میشه علائمش روبگیدبهم؟؟؟

3 Likes

من اصلا هیچ علایمی نداشتم. فقط پریودم هقب افتاد دکتر گفت برو سونو بعد تو سونو مشخص شد کیست داشتم

2 Likes

من از۱۵پریم دردزیرشکم دارم هنوزموعدم نشده ک بفهمم کی پری میادمثلا بعضی کارها میکنم یهوتیرمیکشه زیرشکمم میشه ازکیست باشه؟؟؟

1 Likes

:point_up_2::point_up_2::point_up_2::point_up_2::point_up_2::point_up_2::point_up_2::point_up_2::point_up_2:

نمیدونم والا .دکتر به من قرص داد واسه دوماه قرصامو خوردم تموم شد پریود هم شدم و تموم شد الان چند روزه درد تخمدان دارم نمیدونم چرا فردا میخوام برم دکتر .شما هم برو دکتر

1 Likes

اوف ازدکترابدم میاد :pensive::pensive::pensive::pensive: وای کیست دارم یعنی :cry::cry::cry:

منم بدم میاد . اما ممکنه عفونت باشه یا کیست باشه .اینجوری بیخیال نباش برو دکتر ببین چیه . اگه به دارو نیازه دارو مصرف کن

1 Likes

حالا میزارم پری بیاد ببینم بهترنمیشم
خداکنه نی نی باشه آخه من لباس هم خریدم براش :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

ای جان انشالله که نی نی باشه هم واسه شما هم واسه من :wink::wink:

1 Likes

إن شاء الله عزیزدلم إن شاء الله :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

منم پلی کیستیک دارم فقط پریود هام دیر میشه تا آمپول نزنم باز نمیشه بازوها م جوش میزنه مویی زائد هم زیر چانه ام در میاد منم تخمدان چپم درد میکنه میگیره ول میکنه نمیدونم از چیه حوصله هم ندارم

1 Likes

پریود پاک نمیشدم

1 Likes

چندروزه دردزیرشکمت؟

الکی

من عادتم بهم ریخته بود عزیزم

1 Likes

چن روزع

من از 16 پریود تخمدان راستم درد میکرد به مرور تا زمان پریودی دردش بیشتر و طاقت فرساتر شد به حدی ک اطراف پهلو و تخمدانامو دست میزدم اندازه گردو شده بود رفتم سونو گفت دوتا کیست بزرگ داری از من خیلی افتضاح بود یک ماه کامل استراحت مطلق بودم ان شاءالله هیچ کسی کیست نداشته باشه همه تخمکا آزاد بشه ک ی دردسر جدید نداشته باشیم.

1 Likes

آهان ممنونم عزیزم

زیردلم درد میکرد هر دوهفته پریود میشدم

1 Likes

من دقیقا تخمدون راستم درده
۱۵پریم تخمدونام داشت میترکید
بعدبه مروربهترشد تااونروز توی خواب دستاموبردم بالا ازدردتوخواب پریدم الانم کارسنگین کنم یامث امروزلگدزدم تودرتیرکشید پس احتمال داره کیست باشه
البته من ترشح هم دارم شماهم داشتین؟کشاله رانمم دردمیکنه شمااینجوربودین؟من پنجشنبه موعدمه

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.