کسایی که کاشت مو انجام دادن لطفا بیان

سلام من دوست دارم تغییری در ظاهرم بدم که هر چی فکر کردم دیدم ابرو بهتره اما میکرو و هاشور و کارای دیگه به نظرم دردسر زیاده تصمیم گرفتم کاشت انجام بدم تا مدل ابرومو تغییر بدم کسی انجام داده؟ هزینه اش چقدره؟ و مراقبت بعد هم داره ؟

2 Likes

مراقبت که داره عزیزم نمیدونم انجام ندادم ولی باید به جای خیلی خوب بری وکسایی که انجام دادن رو ببینی ابروهاشون چجوری شده
هزینشم دوسال قبل ۵تومن تا۸تومن بود الانو نمیدونم

1 Likes

ممنونم عزیزم اخه حوصله هر ماه واسه تمدید ندارم تو میکرو بعد یه مدت کم رنگ میشه یا اولش پر رنگ میشه میخوام ثابت باشه

1 Likes

هرچندماه به بار تمدید میخاد فک کنم من که نزدیک یه سال بیشتر که نرفتم برا تمدید خوبه فعلا رنگش

1 Likes

میکرو کردی؟

1 Likes

اره .

1 Likes

مبارکت باشه راضی هستی

ای بدک نیس ازبی ابرویی بهتره :grin:

1 Likes

من یکیو میشناسم انجام داد عالی بود فقط یکم درد داره ولی خیلی خوبه

2 Likes

یکم اخه چقدر مثلا

1 Likes

خب بستگی به تحمل خودت داره
از پیازه موی سرت برمیدارن میکارن واست

2 Likes

خوب اگه اون جوره که کلا من زمختم آستانه تحمل دردم بالاس

1 Likes

درد داره ولی نه جوری که غیرقابل تحمل باشه نترس من میخام دماغمو عمل کنم از دماغ بدتر نیست که میکوبم از نو میسازن

1 Likes

من کوبیدم از نو ساختم اونم عمل کردم میگم زمختم ولی بینی درد نداره ها میری بی هوش میکنن خوشگل برمیگردی:rofl::rofl::rofl::rofl:

1 Likes

بینی فقط دوشب اول تا گچ و بردارن باید از دهن نفس بکشی گلوت خشک میشه همین ولی درد نداره

1 Likes

ینی بعدش درد نداری میگن که تا سه ماه خیلی سخت میگذره و نمیتونی حرف بزنی درست و راه بری و غذا بخوری

1 Likes

تویی که دماغ عمل کردی پس این هیچی نیست برات
از عملت راضی هستی

1 Likes

نه بتبا کی میگه ۳ ماه چه خبره فوقش یک هفته یکم اذیته ولی دردهم نداره

1 Likes

بله من راضی ام و دردهم نداشت میگم یکم کلافه بودم دوروز اول چون باید از دهن نفس بکشی

1 Likes

خوبه پس ولی من یکم بدنم ضعیفه و تحملم کمه:no_mouth::no_mouth:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.