کسانی که بچه کوچیک داشتن کرونا گرفتن

منوشوهرم علایم کروناداریم.بچم کوچیکه سه سال هس چیکارکنم روحیم خرابه اعصابم خرد.حالم بدترمیشه.بچه های شمام گرفتن دورازجون شمامریص شدین

دلم داره بالا میادازترس

فقط علائمش رو داری، یا رفتی تست دادی مثبت بوده؟

عزیزم اصلا نگران نباش ما کارکشته شدیم بچه رو ببند به ابمیوه و مایعات.اصلا نگران اسهالش نباش اگر اسهال شد و مایعات رو بده.بچه های اینقدری اگر اگر بگیرن فقط گوارشیه و ترس نداره اسفند دود کن کندر دم کن اویشن و پونه دم کن.لبنیات و شیر فعلا نخور.اب گوشت و …بخورین
تو ابمیوه ها لیموشیرین و سیب و هویج

عزیزم شوهرمنم احتمال خیلی زیاد کروناگرف چون جای دکتر رفت بهش گفتن کروناس تست لازم نیس
منم حالم خوب نبود علائم کروناداشتم
منم ۲ تابچه دارم یکی ۷ ساله یکیم ۱ سالو ۹ ماهه
ولی اونا بااینکه همش پیش مابودن امانگرفتن
نگران نباش یکم مراعات کن بچه هانمیگیرن اکثرشون اماناقل هستن
دوستامم خودشون گرفتن ولی بچه هاشون نگرفتن
اما بازم تاجایی ک میتونی رعایت کن وقتی کناربچه ای ماسک بزن
اما زود خوب میشی شک نکن

1 Likes

من گرفتم پسر4سالمم گرفت

علایم عزیزم

1 Likes

عزیزم دعاکن توروخدابچم فقط چیزی نشع.حاصرم بمیرم فقط بچه سالم باشه:sob:بقران حال روحیم صفره.

1 Likes

عزیزم علایمش چیبود؟شدیدگرفت؟

خواهرشوهر من گرفت بچش 5 سالشه مثل سرماخوردگی بود مال بچش اونا ناقلن چیزی نمیشه گلم الانم همشون خوب شدن

خودت داری میگی علائم، هنوز مطمین نیستی، برو تست بده مطمئن شو، نمیشه بر حسب 4 تا سرفه و تب و لرز و بدن درد گفت حتما کروناست

عزیزم اگ شما خودتو ببازی خونوادتم داغون میشه
چیزی نمیشه محکم باش بزاربچت ازت آرامش بگیره نه استرس وترس
فقط کسایی ک مشکل زمینه مث دیابت و سرطان و… دارن یامسن هستن خطرناکه کرونابراشون وگرنه جوونا اکثرا ۱۰ _۱۲ روزه خوب خوب میشن
پس دیگه نگو روحیم داغونه
براخودت اگ میتونی سوپ درست کن پُرگوشت
نصف ق چای خوری زنجفیل تو یک لیوان آب جوش دم کن یک قاشق عسلم بریز توش بخور
اگ تلخ شد ونتونستی بخوری زنجفیلشو یکم کمتر کن
این معجون خیلی مفیده
شوهرم باهمی کارای ساده خیلی زود سرپاشد
شماهم میشی :blush:

1 Likes

باش عزیزم .تشکر

1 Likes

من فقط سردردم .شوهرم میگه شایدسرماخورده باشیم بریم اونجاتست بدیم نبودیم بعدبگیریم

1 Likes

بستری که نمی کنن، میرید تو اتاق روی صندلی میشینید و تست میگیرن، واسه هر نفر هم کیت جدا استفاده میشه، از یه کیت برای همه استفاده نمی کنن

دقیقا منم همینطوربودم وشوهرمم همین جوابوداد
بزن تو نِت
سردرد جزء علائمه واینکه من بویاییم کامل رفته بود
ببین اگ بویایی وچشایی بره احتمال خیلی قوی کرونا
من ۳روز باسردرد بیدارمیشدم باسردردم میخوابیدم

ن بقبه اوکی هس شکرخدا.فقط سردرد.دیروزم یک ساعت بیشترباتلفن حرف زدم انقدزنگ زدن احوال گزفتن

شوهرم خیلیرومخ هس.هیچ رعایت نمیکردالان ماروگرفتارکرده

1 Likes

اونایی که رعایت نمی کن رو باید انداخت شون تو یه اتاق تا همونجا بمیرن

این همه میگن رعایت کنید، چه مرگتونه که رعایت نمی کنید، چیرو میخواید ثابت کنید؟

اتفاق خیلی سبک بود یه شب تاصبح تب کرد بعدم زیادکه ورجه وورجه میکردبی حال میشددرازمیکشید

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.