کرونا در تبریز

سلام بچه ها
کرونا به سرعت در حال پخشه
هیچ مسئولی هم راجبش اصلن حرف نمیزنن شفاف سازی نمیکنن که همه به سرعت دارن مبتلا میشن
الان فهمیدیم ۲ نفر تو تبریز مثبت شده
واقعا قراره چی به سرمون بیاد خدا میداند

1 Likes

مسئولا هیچ وقت شفاف حرف نمیزنند. فقط باید پیشگیری کنید. بعداشت را رعایت کنید. مدام دستاتونو با مایع دستشویی به مدت ۳۰ ثانیه بشورید. اصلا روبوسی نکنید. دست ندید. تو مناطق عمومی قرار نگیرید. خودروهای عمومی سوار نشید.

مسولین فقط خودشون مهمن. الکی الکی گند خورد ب عیدمون

1 Likes

خب الان بیان شفاف سازی کنن بگن مثلا۱۰۰نفرمبتلاشدن …به جزمتشنج شدن جو،چه اتفاق دیگه ای میوفته؟؟؟
ماخودمون بایدمراقب باشیم دیگه…بعدم ویروس چیزی نیس که بشه به راحتی واسش واکسن یاداروتهیه کرد

3 Likes

یدونه کروناییم تو خونه ماس :smile: کسیم عین خیالش نیس.بستریشم نکردن هم علائمشو داشت هم تستش مثبت شد
ادم نمیدونه نگران خودش باشه یا عزیزاش ک جلو چش دارن زجر میکشن

1 Likes

چه تستی داد؟

همینکه مث قند خونه از سرانگشت میگیرن

آخه کیت تشخیصیش تو ایران نیس.

آزمایششم چند مرحله ایی هست. خب بگید دوباره بره بیمارستان :slightly_frowning_face:

هست عزیزم.همون روز اولم اخبار گفت کیت تشخیصشو داریم

خودش نمیتونه بره کسیم نیست ببرتش. البته خودش نمیخاد بره همش میگه کرونا نیس خوب میشم.خب ی درصدم احتمال بده کروناس یکم بفکر ماهم باش برو :frowning_face:

حالا خوبه دکتره جلو چش خودش تست گرفته و گفته کروناس این انقد بیخیاله.میگه ب جوونا کاری نداره

کیه؟ حداقل بندازینش تو یه جایی قرنطینه اش کنین همین ادما همه جا پخش میکنن چقدر بی ملاحظه هستش

برادرشوهرمه باما زندگی میکنه.
تو اتاقشه بیشتر وقتا ولی خب واس امپول زدن و کارای دیگش بیرون میره.همینطور داره ویروس پخش میشه. دکترام بیخیال ن بستریش کردن ن چیزی

حالیش کنین بره بیمارستان که قزنطینه میکنن بگو بدبخت میمیری

کو گوش شنوا. خودش بفکر نیس ما چ بگیم همش میگه ب جوونا کاری نداره دارم خوب میشم. درسته حالش نسبت ب چندروز پیش خیلی بهتره ولی خب هنوز کامل خوب نشده

1 Likes

بگین چطور شوهرم راضی کنم فردا منو نبره دکتر؟!
این ماه لترو و استرادیول خوردم واس فردا نوبت سونو دارم. میترسم از خونه برم بیرون حالا درسته ینفر ویروسی کنارمه ولی خب واس این دکتر رفتن بیشتر میترسم

1 Likes

بعد خوردن این قرصا حتما باید امپول ازادسازی بزنی؟؟

1 Likes

خب شما ام میگیرین که

چه عجیب

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.