کدوم یکی از مامان و باباهای معروف اینستاگرام را فالو می کنید؟

بعضی آدما خیلی قشنگ زندگی می کنن، در حدی که با گذاشتن روزمرگی هاشون در اینستاگرام تونستن کلی مخاطب جذب کنن، خیلی ها هم سعی کردن از زندگی این افراد الگوبرداری کنن، شما هم چنین افرادی رو میشناسید؟
بیاین امروز زیر این پست آدم هایی که به نظرتون سبک زندگی جالبی دارن رو معرفی کنید. شاید خیلی ها چنین افرادی رو نشناسن و سبک زندگی شون برای اونها جالب باشه.
شما اصلا با چنین الگوبرداری هایی موافقید، خوشحال می شیم نظرتون رو بدونیم.
.
اگه مشاوره مامایی خواستید یادتون نره که هر زمانی می تونید به شماره 70701050 - 021 زنگ بزنید.

درمورد تربیت بچه این خانوم رو میشناسم
Me.as.a.mom

2 Likes

من که کلا اینستا رو حدف کردم رفت
ب نظر من برنامه سیفی نیست
من از جوش خوشم نمیاد
ممکنه خوبی ام داشته باشه اما ب نظر من ضررش بیشتر از فایده هاشه

از این حیث نظری ندارم😊

3 Likes

هر چی باشه اینستا یه فضای مجازی ادما هیچ وقت بدبختیاشونو به نمایش نمیزارن پس نمیشه گفت کاملن باید ازشون الگو گرفت ادم باید سعی کنه خودش الگوی دیگران باشه

3 Likes

دقیقا
اتفاقا برعکس خیلیا برای سانسور خودشون و مشکلاتشون با بزرگ نمایی کردن لحظات خوششون این القا رو ایجاد کنن ک اصلا مشکل ندارن
در حالی که اصلا اینطور نیستـ مطمئنا همه انسان ها یه سری مشکل دارن
فلسفه اش هم روبرو شدن با اونها تعالی پیدا کردنه
که اساس خلقت بشر در همینه که با چالش های زندگیش رشد کنه و بزرگ تر و پخته تر بشه

2 Likes

من پیکاسو و شبنم شاهرخی رو دنبال می کنم…چون ورزشکارن.همین.وگرنه کاری به تربیت فرزند و بقیه زندگیشون ندارم …از ورزش کار بودنشون خوشم میاد. پیج آزاجون رو هم فالو دارم چون خانومه خیلی دانایی هستش دکتره…مطالبش کلا به درد بخورن…

1 Likes

من الگوبرداری نمی کنم صرفا فقط دنبال می کنم …و این دنباله روی تو اینستاگرام به معنای پیروی نیست

اسمش پیکاسو عه؟ :thinking::thinking:

سید احمد معین شیرازی.

1 Likes

مشهور به پیکاسو

1 Likes

عه عجب!! :smile::smile:

:smile: کیک بوکسینگه رشته اش تو یکی از مسابقه هاش این لقب و بهش دادن.

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.