کدوم کشور رو دوست دارید از نزدیک ببینید؟

اگر قرار باشه یه جای دیگه به جز ایران زندگی کنید کدوم کشور رو انتخاب می کنید و چراااا؟

1 Likes

نیویورک :blush:

3 Likes

چرااا؟

احساس می کنم زندگی توش جریان داره، هم از لحاظ تکنولوژی، هم تمیزی شهر، کلا سبک زندگی شون رو دوست دارم

3 Likes

من دوست دارم همه جای دنیا رو ببینم بعد اونجایی رو که توش از هر نظر راحت تر بودم رو برای زندگی انتخاب کنم. البته مطمئننننااا جایی رو انتخاب می کنم که پر آب باشه چون فوبیای کم آبی دارم :joy::joy::joy:

3 Likes

من همین ایران خودمون رو ترجیح میدم :wink:

منم ایران رو با هیچ جا عوض نمی کنم اما اگه قرار باشه یه جای دیگه رو انتخاب کنید … ؟

2 Likes

نمیدونم تاحالا بهش فکر نکردم ولی خب باید مسافرت کرد ب چندتا کشور و مقایسه بشن از همه لحاظ تا بشه یکیشو انتخاب کرد

3 Likes

منم ایران خودم وطنم پاره تنم :kissing_smiling_eyes:

2 Likes

ایراننننن ایراننننن

2 Likes

المان

2 Likes

من عاشق ترکیم

2 Likes

واسه تفریح خوب ادم بردار دنیا بگردد ولی هیجا مثل وطن نمیشه واسه آدم

1 Likes

واسه تفریح دوس دارم برم یونان،رم،پاریس،کُره،،،وگرنه واسه زندگی فقط ایران

3 Likes

من امریکا یا کاندا میرم اووووف

3 Likes

کانادا بهترین کشور واسه مهاجرته. نژاد پرستی توش از همه کشورا کمتره و امکانات خوبی واسه مهاجرین فراهم میکنن
اما من کلا مهاجرتو دوس ندارم
واسه تفریح دوس دارم ایتالیا و مصر و هند و فرانسه رو ببینم اما هنوز تو ایران کلی جا هست که نرفتم. اول ایران تموم شه بعد خارج از ایران

4 Likes

من واسه مهاجرت كشورهاي اسكانديناوي را مي پسندم آخه سطح رفاهيات، امنيت، سلامتي و خيلي از فاكتورهاي ديگه در اين منطقه بالاست.
همسرم به مهاجرت علاقه داره ولي من ممتنعم يعني ميترسم از مهاجرت ولي اگه همسرم بيشتر پافشاري كنه قطعا مهاجرت ميكنم.
اما واسه سفر همه جارا دوست دارم ببينم و من و همسرم اهل سفريم و خلاصه هروقت فرصتش پيش بياد استقبال ميكنيم.حالا چه خارجي و چه داخلي. آدم چيزاي خيلي زيادي تو سفر ياد ميگيره و سفر به نظر من سراسر ارامش و دور بودن از هياهو و روزمرگيه.

3 Likes

من خارج از ایران رو انتخاب میکنم

1 Likes

کدوم نیویورک؟

1 Likes

کجای خارج؟ :joy:

5 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.